HIDROFORAS 150V-PWB

HIDROFORAS 150V-PWB - PressureWave TM hidroforai idealiai tinka daugelyje sričių: slėgio kėlimo sistemose, šiluminio išsiplėtimo, laistymo sitemose, hidraulinių smūgių slopinimui ir t.t..
Kaina
275.40 €
Klauskite

Prekių krepšelis

 • Aprašymas
 • Specifikacija
 • Susijusios prekės
 • Susijusios kategorijos

Privalumai:

 •   Vienos diafragmos konstrukcija
 •   Aprobuota: NSF standartas 61, CE/PED, WRAS, ACS, ISO:9001,
    Gost, Evrazes
 •   Patentuota vandens prijungimo jungtis iš nerūdijančio plieno
 •   Neperdirbto polipropileno įdėklas
 •   Dvigubas poliuretaninių dažų sluoksnis ant
    epoksidinio grunto
 •   Sandarus oro ventilis su hermetišku dangteliu
 •   Visapusiškai išbandytas
 •   Nereikalinga jokia priežiūra

  PressureWave™ hidroforus galima idealiai pritaikyti slėgio palaikymo sistemose, šiluminio plėtimosi, drėkinimo sistemose ir hidrauliniams smūgiams slopinti.

  PressureWave™ serijos konstrukciją sudaro neperdirbto polipropileno įdėklas ir FDA (JAV maisto ir medikamentų administracijos) aprobuota atspari butilo diafragma, kuri įrengiama prie hidroforo   sienelės su tvirtinimo žiedu. Žalvarinis oro ventilis su hermetišku dangteliu apsaugo nuo oro nuotėkio. Vanduo patenka į hidroforą per vandens prijungimo jungtį, pagamintą iš nerūdijančio           plieno. Tam tikrose vietose diafragma ir įdėklas yra sustiprinti nuo susidėvėjimo ir taip užtikrinamas ilgesnis jų naudojimo laikas. Visos vidinės dalys, įskaitant oro ventilį, turi apvalias formas         tam, kad esant ekstremalioms sąlygoms nebūtų pažeista diafragma. Unikali vandens prijungimo jungtis užtikrina dvigubą vandens/oro hermetiškumą, ir garantuoja, kad nebus jokio nutekėjimo ir   nebus reikalinga jokia papildoma priežiūra.

  Išorinėje pusėje, migdolų spalvos, dvigubas poliuretaninių dažų sluoksnis ant epoksidinio grunto užtikrina apsaugą nuo ultravioletinių spindulių ir druskos poveikio daugeliui metų.

  PressureWave™ serijos hidroforų kokybė tikrinama keliose gamybinės linijos stadijose siekiant užtikrinti kiekvieno jo struktūrinį vientisumą.

  PressureWave™ hidroforai yra geriausios kokybės slėginiai indai, kokie tik gali būti šiandien rinkoje ir atstovauja geriausią investicijos vertę.

 

Būtina sureguliuoti:

Oro priešslėgis turi būti 0,2 bar mažesnis už siurblio įsijungimo ribą.

Slėgių skirtumas negali būti didesnis nei 2 bar, tarp pradinio priešslėgio ir siurblio išjungimo slėgio.

 

Bendras tūris 150 litrų.

Priešslėgis: 1,9 bar.

Maksimalus darbinis slėgis: 10 bar.

Maksimali darbinė temperatūra: 90°C.

Montavimas - vertikalus.

 

Pressure Wave serijos hidroforai yra sukonstruoti iš polipropileno įkloto ir aukšto lygio butilo diafragmos, aprobuotos FDA ( Maisto ir Vaistų Ministerijos – JAV).

Visa tai pritvirtinta prie hidroforo sienelių metaliniu, suspaudančiu žiedu. Bronzinis oro ventilis užsuktas dangteliu, kuriame įstatytas guminis sandarinimo žiedas, papildomai apsaugantis nuo oro nutekėjimo. Vanduo į hidroforą įteka per užpatentuotą, nerūdijančio plieno antgalį.

Diafragma ir įklotas padidinto dėvėjimosi vietose yra sustiprinti, ilgesniam naudojimui.

Visos vidinės dalys, įskaitant oro ventilį, išpildyti taip, kad diafragma būtų apsaugota nuo plyšimo esant sudėtingoms sąlygoms. Unikalus vandens įtekėjimo antgalis atlieka dvigubą vandens/oro sandarinimą  be jokių nutekėjimų, todėl hidroforui nereikalinga jokia priežiūra.

Pressure Wave TM hidroforų kokybė tikrinama keliose gamybinės linijos stadijose, kad užtikrinti kiekvieno hidroforo struktūrinį vientisumą.

Pressure Wave hidroforai atstovauja geriausią investicijos vertę ir yra geriausios kokybės slėgio indai, kokie tik gali būti šiandien.

Vandens sistemos prijungimo antgalis nerūdyjančio plieno

 

Garantinis laikotarpis 5 metai..

Specifikacija

specifi

Klauskite

Klauskite

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com