HIDROFORAS 60LV CAD

HIDROFORAS 60LV CAD - Challanger™ hidroforai idealiai tinka daugelyje sričių: slėgio kėlimo sistemose, šiluminio išsiplėtimo, laistymo sistemose, hidraulinių smūgių slopinimo sistemose.
Kaina
212.00 €
Klauskite

Prekių krepšelis

 • Aprašymas
 • Specifikacija
 • Susijusios prekės
 • Susijusios kategorijos

Privalumai:

 •   Vienos diafragmos konstrukcija
 •   Aprobuota: NSF standartas 61, CE/PED, WRAS, ACS, ISO:9001,
    Gost, Evrazes
 •   Patentuota vandens prijungimo jungtis iš nerūdijančio plieno
 •   Neperdirbto polipropileno įdėklas
 •   Dvigubas poliuretaninių dažų sluoksnis ant
    epoksidinio grunto
 •   Sandarus oro ventilis su hermetišku dangteliu
 •   Visapusiškai išbandytas
 •   Nereikalinga jokia priežiūra

  PressureWave™ hidroforus galima idealiai pritaikyti slėgio palaikymo sistemose, šiluminio plėtimosi, drėkinimo sistemose ir hidrauliniams smūgiams slopinti.

  PressureWave™ serijos konstrukciją sudaro neperdirbto polipropileno įdėklas ir FDA (JAV maisto ir medikamentų administracijos) aprobuota atspari butilo diafragma, kuri įrengiama prie hidroforo   sienelės su tvirtinimo žiedu. Žalvarinis oro ventilis su hermetišku dangteliu apsaugo nuo oro nuotėkio. Vanduo patenka į hidroforą per vandens prijungimo jungtį, pagamintą iš nerūdijančio           plieno. Tam tikrose vietose diafragma ir įdėklas yra sustiprinti nuo susidėvėjimo ir taip užtikrinamas ilgesnis jų naudojimo laikas. Visos vidinės dalys, įskaitant oro ventilį, turi apvalias formas         tam, kad esant ekstremalioms sąlygoms nebūtų pažeista diafragma. Unikali vandens prijungimo jungtis užtikrina dvigubą vandens/oro hermetiškumą, ir garantuoja, kad nebus jokio nutekėjimo ir   nebus reikalinga jokia papildoma priežiūra.

  Išorinėje pusėje, migdolų spalvos, dvigubas poliuretaninių dažų sluoksnis ant epoksidinio grunto užtikrina apsaugą nuo ultravioletinių spindulių ir druskos poveikio daugeliui metų.

  PressureWave™ serijos hidroforų kokybė tikrinama keliose gamybinės linijos stadijose siekiant užtikrinti kiekvieno jo struktūrinį vientisumą.

  PressureWave™ hidroforai yra geriausios kokybės slėginiai indai, kokie tik gali būti šiandien rinkoje ir atstovauja geriausią investicijos vertę.

 

Būtina sureguliuoti:

Oro priešslėgis turi būti 0,2 bar mažesnis už siurblio įsijungimo ribą.

Slėgių skirtumas negali būti didesnis nei 2 bar, tarp pradinio priešslėgio ir siurblio išjungimo slėgio.

 

Bendras tūris 60 litrų.

Maksimali darbinė temperatūra: 90°C/200˚F;

Maksimalus darbinis slėgis: 10 bar/150 psi

Montavimas - vertikalus.

 

Efektyvūs ir atsiperkantys Challanger™ hidroforai yra sukonstruoti su patentuota, kontroliuojamo judesio, CAD2 dviguba diafragma. Dviguba diafragma sujungta tarpusavyje patikimu vidiniu žiedu, kuris palaiko vandenį suspausto oro kameroje ir taip užtikrina diafragmos ir hidroforo sienelių atskyrimą. Ši „oro tarpo“ konstrukcija sumažina kondensato problemas. Atspari butilo diafragma aprobuota FDA ( Maisto ir Vaistų Ministerijos – JAV) uždaro vandenį į rūdyjimo nesukeliančią kamerą.

Nerūdijantis sistemos prijungimo antgalis nukreipia vandenį taip, kad anga būtų apsaugota nuo užsikimšimo nešmenimis.

Išorinėje pusėje, migdolų spalvos, dvigubas poliretaninių dažų sluoksnis ant epoksidinio grunto užtikrina apsaugą nuo ultravioletinių spindulių ir korozijos daugeliui metų.

Papildomas oro kameros užsandarinimas su ventilio dangtelyje esančiu guminiu žiedu užtikrina hermetiškumą daugeliui metų, todėl nereikalinga jokios priežiūros.

Challanger™ hidroforų kokybė tikrinama keliose gamybinės linijos stadijose siekiant užtikrinti kiekvieno hidroforo struktūrinį vientisumą.

Challanger™ hidroforai yra geriausios kokybės slėgio indai, kokie tik gali būti šiandien rinkoje ir atstovauja geriausią investicijos vertę.

 

Privalumai:

- Patentuota dviguba diafragma;

- Aprobuota: NSF Standartas 61, CE / PED, WRAS, ACS, ISO9001, Gost;

- Nerūdijančio plieno vandens prijungimo antgalis;

- Mažinanti kondensatą konstrukcija;

- Dvigubas  poliretaninių dažų sluoksnis ant epoksidinio grunto;

- Oro ventilis su hermetišku dangteliu;

- Visapusiška kontrolė;

- Nereikalinga jokia priežiūra

 

Garantinis laikotarpis 5 metai.

Specifikacija

specifi

Klauskite

Klauskite

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com