Slėgio palaikymo siurblys – Grundfos MQ 3-45

Šis kompaktiškas MQ serijos siurblys - tai puikus pasirinkimas slėgio didinimui ir vandens tiekimui. Įsijungia automatiškai, kai naudojamas vanduo arba aptinkamas per mažas slėgis. Įrengimas ir eksploatavimas labai paprastas. Pritaikytas buitiniam panaudojimui. Siurblys turi patogų valdymo skydelį su integruotu įjungimo/išjungimo mygtuku ir indikatoriais. Integruotas slėginis bakas sumažina siurblio dėvėjimąsi.

Modelis: Grundfos MQ 3-45.
Kaina
839.38 €
671.50 €
Klauskite

Prekių krepšelis

  • Aprašymas
  • Techniniai duomenys
  • Instaliacija ir aptarnavimas
  • Dokumentacija
  • Susijusios prekės
  • Susijusios kategorijos

grundfos logo.png

Grundfos yra pasaulinio didžio siurblių gamintojas, įtakojantis siurblių technologijų vystymąsi. Daugelyje siurblių pramonės sričių Grundfos yra pionierius ir tvirtai užima pirmaujančias pozicijas. Kompanijos autoritetingumas pripažįstamas ne tik klientų, bet ir konkurentų, todėl Grundfos kuria naujus siurblių rinkos standartus, kuriais vėliau vadovaujasi kiti gamintojai. Grundfos siurbliai, tai naujausios technologijos, aukščiausia kokybė, patirtis, patikimumas ir geriausias servisas.

Paskirtis:

  • slėgio didinimui, vandens tiekimui;
  • ūkiui, buitiniam panaudojimui.

GRUNDFOS MQ - kompaktiškas siurblys

Grundfos MQ – tai „viskas viename“ įrenginys, kurį sudaro siurblys, variklis, diafragminis bakas, slėgio ir debito jutiklis, valdiklis ir atbulinis vožtuvas. Siurblys yra skirtas slėgio didinimui bei vandens tiekimui privačiuose namuose, ūkiuose, ar ten, kur reikėtų kompaktiško, patikimo bei nesunkiai sumontuojamo siurblio. Įrenginys turi valdiklį, kuris užtikrina, kad siurblys automatiškai įsijungtų, kai vanduo naudojamas, ir automatiškai išsijungtų, kai vanduo nebenaudojamas. Be to, valdiklis apsaugo siurblį sutrikimų atveju.

Savybės:

Veikimas. Siurblio kontrolei yra naudojami slėgio ir srauto jungikliai. Siurblys įsijungia, kai aptinkamas vandens srautas arba mažas slėgis, o išsijungia kai srautas nebeaptinkamas.

Įrengimas. Dėl kompaktiškos konstrukcijos, siurblys neužima daug vietos ir yra lengvai įrengiamas. Aplink siurblį nebūtina palikti laisvos vietos.

Paprastas eksploatavimas. Siurblys turi patogų valdymo skydelį su įjungimo/išjungimo mygtuku ir indikatoriais, rodančiais siurblio darbinę būseną.

Savisiurbis siurblys. Kadangi MQ yra savisiurbis siurblys, jis gali siurbti vandenį iš žemesnio nei siurblys lygio. Jei siurblys yra užpildytas vandeniu, jis gali per mažiau kaip 5 minutes pakelti vandenį iš 8 m gylio. Tai palengvina siurblio įrengimą ir paleidimą ir užtikrina patikimesnį vandens tiekimą, kai yra sausosios eigos pavojus arba yra nesandari siurbimo žarna ar vamzdis.

Integruotos apsaugos funkcijos. Dėl sausosios eigos arba siurblio užstrigimo arba perkrovos pakilus temperatūrai siurblys automatiškai išsijungia, kad neperdegtų variklis.

Automatinis atsistatymas. Siurblys turi automatinio atsistatymo funkciją. Sausosios eigos ar kito panašaus sutrikimo atveju siurblys išsijungia. Siurblys kas 30 minučių bando įsijungti 24 valandas. Atsistatymo funkcija gali būti atjungta.

Žemas triukšmo lygis. Dėl geros hidraulinės konstrukcijos ir vidinio aušinimo siurblys dirba labai tyliai, todėl jį galima įrengti tiek patalpose, tiek laike.

Slėginis bakas. Integruotas slėginis bakas sumažina siurblio paleidimų ir sustabdymų skaičių nesandarių vamzdžių atveju, todėl siurblys mažiau dėvisi.

Priežiūra. Siurbliui nereikia jokios techninės priežiūros.

Grundfos MQ pristatymas

Techniniai duomenys

 Modelis MQ25 MQ35 MQ45
 Jungtis  G1 
 Nominalus debitas  3 m3/val 
 Nominalus slėgio aukštis 12 m 18 m 23 m 
 Maks. slėgio aukštis 25 m  35 m 45 m 
 Maks. darbinis slėgis  7,5 bar 
 Pradžios slėgis  1,2 bar 1,8 bar 2,8 bar 
 Naudojama galia  600 W 850 W 1000 W 
Nominali srovė 3,3 A 4 A 4,5 A
 Aplinkos temperatūra  0-45 °C 
Veleno sandariklis BVBP
Sertifikatai ant vardinės plokštės CE
Kreivės tikslumas ISO 9906 Annex A
Korpuso klasė (IEC 34-5)  54
Izoliacijos klasė (IEC 85) B
Kabelio ilgis 2 m
Kabelio kištuko tipas  SCHUKO

 

Instaliacija ir aptarnavimas

Dokumentacija

Instaliacija (atsisiųsti).

Klauskite

Klauskite

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com