Klientų aptarnavimas karantino laikotarpiu nuo 2020 m. kovo 16 dienos:

Reaguodama į šalyje paskelbtą ekstremalią situaciją, UAB AQUA VILNIUS imasi visų galimų apsaugos priemonių. Atsižvelgę į korona viruso grėsmę, mes saugome tiek savo klientų, tiek savo darbuotojų sveikatą.

Įmonės darbas nesustoja, todėl prekių tiekimas ir elektroninė prekyba nenutraukiama. Išsamią konsultaciją mūsų biuro darbuotojai, šiuo metu dirbantys iš namų nuotoliniu būdu, teikia tiek telefonu, tiek elektroniniu paštu.

Mūsų klientų aptarnavimo specialistai turi 5 metų patirtį ir prisitaiko prie naujų iššūkių. Atvykus naudojamos apsauginės priemonės - dėvimos specialios vienkartinės pirštinės, atlikus darbą paviršiai dezinfekuojami. Jų darbas organizuojamas taip, kad būtų užtikrintas saugumas, stengiamasi išvengti bet kokio nebūtino kontakto.

Įmonė nuolat stebi ir vertina besikeičiančią situaciją Lietuvoje, tad šiuo metu prekių judėjimas ir mūsų darbas nesustoja!

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE ŠIUO METU ĮMONĖS TEIKIAMAS PASLAUGAS:

  • Vygdome prekių užsakymus pateiktus internetu ar telefonu;
  • Jūsų įsigytų prekių atsiimimo metu užtrikriname saugų atstumą. Taip pat, galite rinktis DPD Lietuva bekontaktį prekių pristatytmą į namus.
  • Mūsų klientų aptarnavimo specialistai ir toliau kasdien montuoja jūsų įsigytą įrangą bei šalina gedimus.

Pagarbiai,
UAB AQUA VILNIUS administracija

Klauskite

Klauskite

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com