Mineralizavimo elementas bei kodėl reikalingas šarminis vanduo? / 2012-06-04

Natūralios būklės mūsų kūnas yra šiek tiek šarminis, tad norėdami apsisaugoti nuo 80% ligų, privalome jį tokį išlaikyti.

Daugelis produktų, kuriuos vartojame, rūgština organizmo terpę ir išbalansuoja pH, tai gali sukelti tokias ligas, kaip širdies ir kraujagyslių, taip pat artritą, osteporozę, nutukimą, diabetą, vėžį aukšto kraujo spaudimą, akmenis inkstuose, ir t.t. (vis dažniau pasireiškiančias ir jaunesniems žmonėms).

Su maistu į žmogaus organizmą patenka daug rūgštinių medžiagų, kurios jį teršia, tad norint palaikyti tinkamą organizmo terpę, rekomenduojama gerti šarminį vandenį, kuris ne tik mažina rūgštingumą, bet ir stiprina imuninę sistemą, apsaugo sveikąsias organizmo ląsteles, yra natūralus ir tiesiogiai įsisavinamas antioksidantas.

Kasdieną vartojant šarminį vandenį – sužadinamos organizmo gyvybinės galios, skatinamas ląstelių atsinaujinimas, mažinamas rūgštingumas, gerėja savijauta. Besilaukiančiai moteriai, geriant švarų šarminį vandenį beveik nepasireiškia vėmimas ir sklandžiai vyksta gimdymas.

Vandenį šarmina įvairūs prietaisai, kurie nevisuomet yra kokybiški ir tinkamai veikia. AQUAFILTER vandens valymo sistema valytas vanduo smarkiai skiriasi nuo to, kuris yra laikomas buteliuose ar yra apdorotas vandens valymo įrenginių. AQUAFILTER vandens valymo sistemoje montuojamas patentuotas mineralizatorius ir neigiamų jonų kapsulė ne tik praturtina vandenį žmogaus organizmui reikalingais mineralais ir mikroelementais, bet ir padaro vandenį šarminiu – būtent tokiu, koks reikalingas žmogaus organizmui.

AQUAFILTER mineralizavimo elementas reikiamą kiekį ištirpusių medžiagų:

Mineralų kiekis vandenyje vienodai subalansuotas praėjęs per mineralizavimo kasetę AIMRO, vanduo turi savyje ištirpęs:

Klauskite

Klauskite

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com