Patobulintas vanduo / 2011-10-30

Ar vanduo, kurį geriame, tikrai yra energijos šaltinis?

Dar nedaugelis žino, kad vanduo gali būti suaktyvintas ir įgyti naujų, unikalių savybių. Geriamam vandeniui „pasisvečiavus“ vandens jonizatoriuose PTV, vienu metu pasigamina dviejų požymių jonizuotas vanduo. Tai šarminis (gyvasis) ir rūgštinis (negyvasis) vanduo, turintis silpną neigiamą ir teigiamą krūvį – oksidacinį-redukcinį potencialą (ORP).

Koks tai vanduo, kuo jis geras sveikam ir kodėl būtinas sergančiam žmogui, klausiame gydytojos iš Vokietijos, medicinos mokslų kandidatė Dinos Aschbach-Gitelman 16 metų tyrinėja jonizuotų tirpalų savybes.

Kuo jonizuotas vanduo skiriasi nuo paprasto?

Jonizuotas vanduo skiriasi dviem parametrais:

  1. Ph
  2. ORP – Oksidaciniu-redukciniu potencialu Prancūzų mokslininkas Louis Vincent (Lui Vincentas) dar prieš 50 m. rašė, jog pagal ORP bus galima spręsti apie visų produktų, vaistų poveikį žmogui. ORP reikšmės (mV) gali būti neigiamos arba teigiamos.

Reikia pažymėti, kad neutralių skysčių nėra. Vilniaus vandens ORP – plius 207, panašūs rodikliai ir kitų miestų.

Bet koks skystis turi savo ORP. Pvz., vanduo, alus, sultys. Mes ištyrėme Vilniaus vandentiekio vandenį ir nustatėme, kad jo ORP – plius 207. Kaip manote, ar tai gerai? Pamąstykime kartu. Žmogaus kraujo ORP yra minus 57. Įsivaizduokite, kad jūs geriate vandenį, kurio ORP yra plius 207. Kas vyksta? Vandenį, kurį geriate iš krano, organizmas prisitaikys taip, kad jo parametrai nuo plius 207 taptų minus 57. Kaip jis tai padarys? Jis skirs tam daug vidinės energijos.

Pritaikymo galimybės:

Gavus tokio vandens organizmui nebereikia kovoti ir eikvoti energijos, ją jis gali nukreipti ten, kur iš tikrųjų reikia: ten, kur skauda, kur yra problemų. Todėl jonizuoto vandens pritaikymo galimybės yra labai plačios. Pvz., vartojant tokį vandenį normalizuojasi žmogaus kraujospūdis. Ir ne vaistų pagalba, o dėl to, kad jis turi laisvos vidinės energijos. Tai gamtos produktas, aktyvinantis organizmo gydomąsias galias, idealiai tinkamas vidinei organizmo terpei. Jam padedant galima įveikti net tokias ligas, kaip gastritas, kolitas, įvairūs uždegimai ir infekcijos, su jo pagalba praeina artrozė, gerai gydomas neurodermitas, palengvėja cukrinio diabeto eiga, pastebėtas pagerėjimas sergant Parkinsono liga ir t. t– tokių ligų per 70. Nustatyta. Jonizuotas vanduo turi ir antikancerogeninį* poveikį, gali būti taikomas ir vėžinių ligų profilaktikai.

Tai puiki grožį puoselėjanti priemonė: juo prausiantis skaistėja, jaunėja oda, nustoja slinkti plaukai.

Toks beveik atitinkantis žmogaus vidinius parametrus vanduo kažkada buvo natūraliai randamas gamtoje, kol, deja, neperėjo per vamzdynus, nebuvo chloruotas ir netapo tuo nelemtu „plius 207“.

Atlikti klinikiniai tyrimai Berlyne „Aktyvuotų tirpalų tyrimo ir jų praktiško taikymo“ klinikoje, apie šarminio vandens poveikį gydant I ir II tipo diabetą.

Diabetikams skiriamas jonizuotas vanduo turi būti papildytas mikroelementais, nes gydant diabetą jie yra būtini. Kas vyksta sergančiam diabetu žmogui geriant jonizuotą vandenį? Ogi sumažėja cukraus kiekis kraujyje, nebe tokie pastebimi tampa cukraus kitimo šuoliai, kai pvz., ryte labai žemi cukraus parodymai vakare smarkiai padidėja. Toks šokinėjimas labai kenkia kraujagyslėms, visam organizmui, tai yra stresinė būklė.

Geriant tokį vandenį susilygina vidutinis cukraus kiekis. Kitas svarbus diabeto kontrolės žymuo – glikozilintas hemoglobinas (HbAlc), kuris rodo, kaip diabetas buvo gydytas paskutinius 3 mėnesius, kokia ligonio būklė. Su jonizuoto vandens pagalba šį rodiklį galima pastebimai sumažinti 1–2%, o tai yra labai geri skaičiai. Be to, ligonis gali vartoti mažiau insulino (40–50%). Mūsų klinikoje pastebėti tokie rezultatai: pavartojus šarminį vandenį 4–6 savaites, poreikis insulino injekcijoms sumažėjo iki 70%, gliukozės kiekis kraujyje sumažėjo iki 30%. Net ir nustojus vartoti šarminį vandenį, šie rodikliai dar mažėjo 4–5 mėn. Šiuos duomenis patvirtina ir Japonijos mokslininkų tyrimai.

Medžiagų apykaitos metu susidaro daug rūgščių, netinkama mityba ir gyvensena padidina rūgščių kiekį organizme. Ar jonizuotas vanduo gali atkurti rūgščių ir šarmų pusiausvyrą?

Beveik 100% gyventojų organizmo terpės yra rūgštinė. Kraujo Ph svyruoja apie 7,4 (tai reiškia 7 – neutrali, žemiau 7 – rūgštinė, per 7 – šarminė terpė). Kraujo Ph yra silpnai šarminis.

Viskas, kas patenka į organizmą su homeostazės pagalba, t. y. kai sistema palaiko savo būseną pastovią, būna paverčiama į tas normas – kraujo Ph. Civilizacija, konservantai ir kiti dalykai lėmė, kad 80% mūsų gaunamo maisto sukelia rūgštis. Jie nėra rūgštaus skonio, bet patekę į organizmą sukuria ORP – plius 24 - rūgštinė terpė. Deja, tai beveik visi kasdien valgomi produktai: visų rūšių mėsa, sūris, kiaušiniai, košės. Lieka:

  • Daržovės;
  • Švieži vaisiai;
  • Bulvės;
  • Sojos;
  • Pienas.

Todėl palaikyti rūgščių ir šarmų balansą organizme žmogui tampa vis sunkiau. Pvz., išgėrus stiklinę kokakolos reikėtų išgerti kibirą paprasto vandens (25 l), kad organizmo rūgštinė terpė priartėtų prie leistinų 7.

Svarbu paminėti, kad ir tas „plius 207“ vanduo, palyginti su žmogaus krauju, jau yra rūgštinė medžiaga, kuri, patekusi į kraują, sudaro sąlygas formuotis laisviesiems radikalams – oksidatoriams. O jonizuotas vanduo, kurio ORP – minus 50, minus 100, yra antioksidantas, kaip ir vitaminas C (jo ORP – minus 20). Įdomumo dėlei pasakysiu, kad acto ORP – plius 300, nuo jo beveik nedaug teatsilieka kokakola. Geriausia gerti žaliąją ar juodąją arbatą, natūralias sultis.

O jonizuotą šarminį vandenį galima gerti kiek nori, nes tai – tik vanduo.

Rezultatai AQUA VILNIUS darbuotojų:

Mes pradėjome savo VANDENS dietą 2006 metais. Nuo to laiko pasikeitė mūsų mąstymas, kūno svoris tapo natūralus – būtent toks, koks jis turėtų būti iš prigimties. Padidėjo mūsų fizinės jėgos, ištvermė, sumažėjo miego poreikis. Mes nesergame. Mums tereikia poros dienų, kad nevartodami jokių vaistų įveiktume gripą. Mes pamiršome, kas yra galvos skausmas, ir netgi žaizdos gyja greičiau. Gryna vandens dieta veda prie natūralesnės gyvensenos.

Jei pradėsite gerti jonizuotą vandenį, pastebėsite, kad daugiau laiko norite praleisti gamtoje, atrasite, kad saulė gali pakrauti Jus savo jėga, Jūs galėsite užuosti netgi patį švelniausią gėlių aromatą. Neįtikėtina, tačiau kūnas dabar įdega natūraliau, be jokių pastangų.

Klauskite

Klauskite

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com