Vandens gėrimo taisyklės / 2010-12-22

Žmogus – lyg vaikščiojantis akvariumas. Rytuose manoma, jog didžiausią reikšmę žmogaus sveikatai turi ne tik suvartojamo vandens kiekis, o didžiąja dalimi būtent vandens gėrimo būdas. Taigi, svarbu ne tik kiek, bet ir kaip, ir kada yra geriamas vanduo.

Kelių tūkstantmečių Rytų išmintis byloja, jog daugiau nei 90 (!) procentų visų ligų žmogaus organizme kyla dėl neteisingo vandens gėrimo. Drąsiai galima teigti, jog jau keli tūkstančiai metų atgal jaunystės eliksyras buvo išrastas, sukurtas ar nupasakotas Indijos išminčių. Mums belieka tik patikėti paprastu ir gražiu stebuklu ir atskleidus šią paslaptį susigrąžinti sveikatą, skaidrią nuotaiką, pasitikėjimą, jaunystę ir gyvybines jėgas.

Ši paslaptis atskleidžiama per penkias vandens gėrimo taisykles, kurios dėl savo svarbos Jogos filosofinėje sistemoje dar vadinamos auksinėmis vandens gėrimo taisyklėmis.

Penkios vandens gėrimo taisyklės

1. Atsikėlus ryte išgeriame 1 stiklinę vandens ir po to nevalgome 1,5 – 2 val.

2. 30 min. prieš maisto vartojimą išgeriame 1 stiklinę vandens.

3. Vartodami maistą negeriame (po valgio negeriame apie 40 min.)

4. 30 min. prieš miegą išgeriame 1 stiklinę vandens.

5. Kai norime gerti – geriame vandenį.

Rytuose vandens sąvoka netapatinama su gaiviaisiais gėrimais, sultimis, kava ir arbata. Visi šie produktai turi skonį ir organizmo priimami kaip maistas. Nors ir labai keistai mums gali nuskambėti, bet taisyklės byloja ir apie tai, jog norint “suvalgyti” kavos puodelį, pusvalandį prieš tai turėtume išgerti stiklinę vandens. Taigi, matome, kad šis paprastas sveiko gyvenimo stebuklas ne taip paprastai realizuojamas gyvenime, kaip tai gali pasirodyti tik perskaičius auksines vandens gėrimo taisykles. Mums būtų žymiai lengviau laikytis šių taisyklių, jei mes suprastume visus procesus, vykstančius mūsų sudėtingame žmogaus organizme. Tačiau dėl mažos mūsų straipsnio apimties mes negalėsime išnagrinėti šių taisyklių esminių principų, aptarti virškinimo proceso ypatumų, nors ir paprastas jų žinojimas jau daugeliui padės surasti tai, kas seniai prarasta – sveikatą ir jaunystę. Tie, kuriuos domina auksinių vandens gėrimo taisyklių sukūrimo principai, tie, kurių veikliam protui trūksta pagrindimo ir paaiškinimo, turi galimybę pasinerti į Jogos filosofijos gelmes ir ten rasti visus atsakymus.

Energetiškai labiausiai žmogui tinka vanduo, išgautas toje vietovėje, kur jis gyvena.

Pabaigai norėčiau palinkėti visiems atrasti savyje jėgų ir valios pakeisti mitybos procesą, nes visos pastangos įdiegti šias auksines vandens gėrimo taisykles savo gyvenime atsipirks su kaupu - laikui bėgant mes atsikratysime daugiau nei 90 procentų visų įmanomų ligų ! Mūsų nagrinėjamu atveju tikslas išties pateisina priemones.
Informacijos šaltinis: www.lev.lt

 

Klauskite

Klauskite

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com