Šarminis vanduo / 2012-06-03

Natūralios būklės mūsų kūnas yra šiek tiek šarminis. Norėdami apsisaugoti nuo 80% ligų, turėtume visuomet jį tokiu ir palaikyti. Tačiau tai labai sunku tai padaryti, esant užterštai aplinkai, netinkamai mitybai ar stresinėms situacijoms.

Nemaža dalis produktų, kuriuos mes vartojame, rūgština organizmo terpę ir išbalansuoja pH. Tai gali sukelti daugelį ligų, tokių kaip širdies ir kraujagyslių, aukšto kraujo spaudimo, akmenų inkstuose, artrito, osteporozės, nutukimo, diabeto, vėžio ir t.t. Šios ligos vis dažniau pasireiškia jauniems žmonėms ir netgi vaikams. Taip atsitinka dėl užterštos aplinkos, netinkamo maisto ir blogų mitybos įpročių. Šarminės medžiagos, esančios maisto produktuose neutralizuoja rūgštines medžiagas ir valo organizmą, norint palaikyti tinkamą organizmo terpę, kadangi su maistu žmogaus gauna daug rūgštinių medžiagų, kurios teršia organizmą, žmonės turėtų gerti šarminį vandenį, kuris ne tik mažina rūgštingumą, bet ir stiprina imuninę sistemą, apsaugo sveikąsias organizmo ląsteles, yra natūralus antioksidantas, tiesiogiai įsisavinamas.

Kiekvieną dieną vartojant tokį vandenį – sužadinamos organizmo gyvybinės galios, skatinamas atsinaujinimas, mažinamas rūgštingumas, gerėja savijauta. Naudodamas šarminį vandenį žmogus gali atitolinti senatvę, nes senėjimas yra rūgštinių medžiagų kaupimąsis mūsų organizme. Kuo mažiau šių medžiagų – tuo lėčiau sensta organizmas. Nėščiai moteriai, geriant švarų šarminį vandenį beveik nepasireiškia vėmimas, sklandžiai vyksta gimdymas, gerai auga naujagimiai.

 

Įprastai manoma, kad vanduo iš krano ar parduodamas parduotuvėje yra tinkamas gerti ir palaikyti šarminę terpę organizme. Tačiau taip nėra. Šarminti vandenį galima įvairiais prietaisais, kurie ne visuomet yra kokybiški ir tinkamai veikia. Valytas su AQUA FILTER vandens valymo sistema vanduo smarkiai skiriasi nuo to, kuris yra laikomas buteliuose ar apdorotas kitų įmonių valymo įrenginių. Mūsų vanduo prilyginamas švariam, judriam, gyvam vandeniui, tokį vandenį gėrėme tūkstančius metų, kol netirėjome vandentiekio sistemos, kuri daro vandenį mažiau gyvą, judrų. AQUA FILTER sistemoje montuojamas patentuotas mineralizavimo elementas bei neigiamų jonų kasetė ne tik praturtina vandenį žmogaus organizmo funkcionavimui reikalingais mineralais ir mikroelementais, bet ir padaro šarminiu, jį jonizuoja neigiamais jonais.

Klauskite

Klauskite

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com