IRON OUT milteliai - šalinti geležiai

IRON OUT - REKOMENDUOJAME
- Skirtas valyti geležies nuosėdas nuo įvairių paviršių.
- Skirtas minkštinimo sistemoms 2-u viename kai vandenyje yra geležies priemaišų.
- Skirtas valyti geležies nuosėdas vamzdyne.
Kaina
58.00 €
25.00 €
Klauskite

Prekių krepšelis

  • Aprašymas
  • Susijusios prekės
  • Susijusios kategorijos

Išvalys nenaudingas geležies nuosėdas ypač kokybiškai. Tai žymiai efektyvesnis geležies šalinimas nei pasitelkiant citrinos rūkštį.

Kai vandenyje yra geležies, skirtas minkštinimo sistemo arba 2 viename nugeležinimo - minkštinimo sistemoms, regeneracijos metu, kai sūdosi vandens filtras druskos tirpalu, tuo pat metu filtre valomos ir susikaupusios geležies priemaišos. 

Kaip nauduotis vandens minkštinimo bei nugeležinumo sistetemose IRON OUT milteliais:

Į vietą nurodyta rodykle pav. 1 pilami 14 gr (2-u šaukštai atskiesti su 3 litrais vandens) miltelių kas 14 dienų (skirti geležiai valyti specialūs milteliai). Naudojant šiuos miltelius prailginamass filtre esančio įkrovos laikas.
Supylus nedelsiant būtina atlikti neatidėliotiną filtro regeneraciją. Ji atliekama paspaudžiant REAGEN mygtuką kompiuteriniame vožtuve. Neatliekant regeneracijos po 6 valandų milteliai praras savo savybes ir nepašains filtre susikaupusios geležies. Regeneracija gali vykti 2 valandas. Milteliai pilnai išsiplauna iš vandens filtro kai atliekama regeneracija, todėl tokį vandenį bus saugu vartoti.
Minštinimo nugeležinimo filtras du viename reikalauja reguliaraus filtro praplovimo. Praploviams vyksta automatiškai.
Tereikia papildyti druskos talpą druska, jos visad turi būti, gali joje būti ir 1 kg ir 100 kg tai nėra svarbu. Tuščia druskos talpa negali būti, tokiu atveju vandens suminkštinimas bus neefektyvus. Kai vandenyje yra geležies filtras pradeda kimštis geležies jonais tokiu atveju filtras tampa neefektyvus. Norint, kad filtras galėtų šalinti geležį reikalingas specialus mišinys (milteliai) kurie galėtų šalinti geležį iš vandens filtro.
Antrame paveikslėlyje nurodyta, kur rekomenduojama pilti šiuos IRON OUT miltelius. Į druskos talpos plūdinį mechanizmą. Jei jo nėra, tokiu atveju pilama tiesiai ant druskos.

Skirtas valyti geležies nuosėdas vamzdyne, ši chemija turi patekti į vamzdyną, tada būti jame palaikyta, geriausiai nuo 6 iki 12 valandų, vėliau ji išleidžiama. Ši chemija geležies nuosėdas paverčia į geležies dulkes, kurios lengvai pasišalinas per kranus, ar kranų aeratorius.

Iron Out miltelių tūris: 794gr. t.y. 44 porcijos t.y valgomieji šaukštai. 

Puikiai išlvalo:

1. Sunkiausias rūdžių dėmes
2. Saugiausia, efektyviausia rūgščių formulė
3. Saugus naudoti tualetui, kriauklėi ir kt.
4. Saugo Vandens minkštiklius švarius

Įspėjimai:
Dėmesio: Akių ir odos dirgiklis. Kenksmingas prarijus. Saugoti nuo vaikų ir naminių gyvūnų. Skaitykite papildomus įspėjimus ant etiketės. Venkite kontakto su akimis ir oda. Naudokite esant tinkamai ventiliacijai. Išvengti dulkių įkvėpimo ir garams, ypač po to, kai sumaišete su vandeniu. Negalima maišyti su jokiais kitais buitiniais valikliais ar chemikalais. Asmenys, turintys kvėpavimo problemų (pvz astma) nereikėtų naudoti šį produktą, nes garai gali sukelti kvėpavimo sunkumų. 

Klauskite

Klauskite

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com