Minkštinimo / nugeležinimo filtrai - WATER BOSS JAV

Kompaktiškas minkštinimo-nugeležinimo filtras. Įrangą sudaro sudaro viena talpa ir viduje integruota druskos talpa, minkštinimo įkrova, užpylimas druska (25 kg maišas), apėjimo sistema, 3/4" nerūdijančio plieno jungtys, ±60 cm ilgio žarna kanalizacijai.

Visai įrangai taikoma 3 metų gamintojo garantija.
Kaina
920.00 €
Klauskite

Prekių krepšelis

 • Aprašymas
 • Veikimas
 • Techniniai duomenys
 • Nauda
 • Palyginimas
 • Susijusios prekės
 • Susijusios kategorijos

WATERBOSS turi minkštinimo ir nugeležinimo funkciją. Jis minkština ir apsaugo vandenį nuo kalkių, taip pat pašalina geležį. Šis filtras yra mažesnis už įprastą filtravimo įrangą, kuri sudaryta iš dviejų atskirų dalių.

WaterBoss GARANTIJA - 10 metų garantija filtro korpusui ir 3 metų garantija elektroninėms bei kitoms dalims. Tai ilgiausia garantija vandens minkštinimo sistemų rinkoje.

Kompiuterinis vožtuvas

Privalumai:

 • waterboss3Plovimasis pagal laiką ir kūbus;
 • Įvedamas vandens kietumas ir geležies kiekis, vožtuvo programa skaičiuoja išvalomą vandens kiekį;
 • Reguliuojamas minkštumas, kai bendroji geležis iki 1 mg/l;
 • Integruotas į korpusą;
 • Skystųjų kristalų monitorius;
 • JAV gamintojas;
 • Automatinis druskų sąnaudų paskaičiavimas.

Užpildas

Naudojama sertifikuota įkrova, turinti ISO bei kitus sertifikatus. Ji įpilama gamykloje ir keičiama su korpusu, kai susidėvi.

waterboss4

Druskos talpa:

Druskos talpa yra integruota. Į ją pilama tik speciali druska, kuri skirta valymo įkrovai prasiplauti. Filtras gali plautis pagal pasirinktą intervalą. Druskos talpoje visada turi būti druskos. Jei druska baigsis ir jos nepapildysite, filtras neprasiplaus ir vanduo bus nevalomas. 

Šio filtro sudėtis:

Filtro užpildymas parenkamas individualiai, remiantis vandens tyrimais. Juos galite siųsti mūsų el. paštu (info@aquavilnius.lt). Mes taip pat siūlome nemokamus vandens tyrimus, kuriuos atliekame jau vandens atvežimo dieną. Tuomet, atsižvelgiant į gautus rezultatus, bus parinkta Jūsų vandeniui tinkamiausia įkrova. Ji pavaizduota dešiniajame kampe. Ši įkrova pilama į vandens filtro koloną.
oppp

Reikalavimai montavimui

Reikalavimai:

 1. vandens įvadas;
 2. netoli esantis kanalizacijos vamzdis (gali būti ir kitoje patalpoje);
 3. vandens filtrui numatyta vieta;
 4. elektra.

Jei nėra kanalizacijos:

 1. šlanga išvedama į lauką. Kai filtras plaunasi, vanduo teka į lauką.
 2. šlanga išviniojama į lauką. Spaudžiamas mygtukas "REGEN" - filtras plaunasi ir vanduo teka į lauką.

Filtras gali plautis pagal:

 1. Praleistą vandens kiekį. 
 2. Dienas - kas 14 ar 30 dienų. Gali būti pasirinktas ir kitas intervalas nuo 1 iki 99 dienų.
 3. Praleistą vandens kiekį ir pagal dienų intervalą, t.y. kas ateis greičiau.

Plovimosi trukmė ±120 minučių.

Eksploatacija

Minkštinimo sistemos priežiūra yra minimali. Naudojimas labai paprastas:

 • Veikimo procesai visiškai automatizuoti;
 • Pakanka tikrinti tik druskos kiekį druskos tirpalo laikymo talpoje. Patikrinimas atliekamas periodiškai, kas 3 mėnesius;
 • Vandens sistemos dalys yra papildomai sutvirtintos, kad greitai nenusidėvėtų.

Vandens minkštinimo sistema prasiplauna automatiškai. Tam naudojamos druskos tabletės, kurios skirtos tik filtro turiniui praplauti. Po druskos pasiurbimo filtras prasiplauna papildomai, kad vanduo nebeturėtų druskų. Namų ūkiui druskos sąnaudos per 1 metus sudaro apie 125 kg. Tai - 5 maišai druskos. Druska pilama į druskos talpą, ji palaipsniui sutirpsta.

1 kg NaCl druskos kainuoja 1 EUR. 3 kg druskos užtenka 6 m3 vandens. Metinė eksplotacija yra apie 30-40 EUR, kai įrenginiu naudojasi viena šeima. Tai yra penki druskos NaCl maišai skirti filtravimo įrenginio regeneracijai.

Sistemos tarnavimo laikas nuo 8 metų. Sistema gali būti atnaujinama keičiant įkrovą. Įkrovos keitimo kaina nuo - 116 EUR.

Pastaba. Vandens minkštinimo filtrai nepašalina bakterijų, virusų ir toksinių medžiagų, todėl kartu su šiais filtrais rekomenduojame statyti ir atvirkštinio osmoso sistemą (ROS-PURE ir kt.), skirtą pačiam švariausiam geriamajam vandeniui. 

Priežiūra

Lyginant su konkurencingomis įmonėmis, mūsų minkštinimo filtrai reikalauja minimalios priežiūros. Sistemos dalys yra papildomai sutvirtintos, todėl greitai nesusidėvi ir jų nereikia keisti naujomis. Filtravimo procesai yra visiškai automatizuoti, todėl nereikalauja daug dėmesio. Kompiuterinėje galvoje papildomai įmontuota pakraunama baterija. Dingus elektrai rodmenys nenusimuša. Tokiu būdu išsaugomi visi vandens valymo parametrai. Tai labai supaprastina ir palengvina filtro priežiūrą. 

Mes bene vieninteliai Lietuvoje prižiūrime klientų filtrus, taip pat suteikiame 5 metų gamintojo garantiją. Ši filtrų priežiūra atliekama be papildomų investicijų. Negana to, mūsų siūlomi minkštinimo filtrai turi ilgą tarnavimą laikotarpį. Daugelis jų tarnauja net 8 metus. Tai itin žymus orientyras, atsižvelgiant į tai, kad kitose įmonėse kai kurios įrangos laikotarpis siekia vos 2 metus. Be šių privalumų už nedidelį mokestį mes taip pat atliekame nesudėtingą sistemos renovaciją. 

Pasirinkę kitą gamintoją ar pardavėją, pirkėjai dažniausiai lieka nusivylę. Taip nutinka todėl, kad daugelis kitų įmonių neprižiūri savo minkštinimo filtrų arba negali suteikti reikiamos informacijos, susijusios su vandens sistemų eksploatavimu. Taip pirkėjas praranda nemažai papildomų pinigų, savo laiko ir negauna trokštamo rezultato. Dėl šių priežasčių sulaukiame nemažai skambučių su prašymais pašalinti gedimus ir prižiūrėti įrangą. Lietuvos rinkoje dirbame daugiau nei 15 metų, turime patyrusius konstultantus, todėl tinkamai Jumis pasirūpinsime.

Pasiūlymų rengimas

Rengiame individualius detalius pasiūlymus. Juos persiunčiame el. paštu, aptariame telefonu ar susitikimo metu.

Sutarties sudarymas

Apžvelgus Jums tinkamą pasiūlymą, el. paštu atsiunčiame sutartį su įsipareigojimais, kad įranga veiks tvarkingai.

Užsisakykite

Filtrą galite užsisakyti jau dabar, skambindami tel.: 8 631 08 000 arba pildydami formą esančią kairėje "KLAUSKITE".

Galite pasinaudoti montavimo paslauga arba susimontuoti patys (su visomis suteikiamomis garantijomis).

Prie šios įrangos už specialią kainą rekomenduojame mechaninį praplaunamą filtrą su 5 metų garantija. Jokios papildomos eksploatacijos.

FHMB JAV
H10Y JAV

Įvertinkime nenaudingo keičiamo filtro eksplotaciją: 15 EUR x 5 metai x 4 keitimai į metus = didelės išlaidos (~290 EUR). 

Jei abejojate

Atvykite pas mus į biurą arba mes pas Jus - pavaišinsime tyru vandeniu. Būtent tokiu, koks bus po nugeležinimo įrangos. Lietuvoje turime daugiau nei 10 metų patirtį, daugybė įmonių ir privačių asmenų naudojasi mūsų paslaugomis. Rengiame net ir tokius pasiūlymus, kai vandens poreikis siekia 1000 m3/per 1 valandą. Kainos, kokybės atžvilgiu pas mus rasite geriausius pasiūlymus.

Vizitas pas jus

Atvyksime pas Jus ir parinksime tinkamiausią vandens filtrą bei vietą montavimui. Žinodami, kad vanduo nuolatos keičiasi, atliksime visapusišką vandens tyrimą. Šiuo metu ši paslauga nemokama visoje LIETUVOJE.

Veikimas

 1. Jonų mainų principu veikiantis vandens suminkštinimas (kalcio ir magnio jonai keičiami į natrio jonus).
 2. Druska pilama į talpą tam, kad prasiplautų įkrova. Druskos maišo kaina - 9 EUR.
 3. Automatinis veikimas ir prasiplovimas.
 4. Pašalina 100% kalkių nuosėdų, taip pat yra galimybė reguliuoti pašalinimo lygį. Naudojant vandens minkštinimo įrenginius, nebeužsikimš dušo antgaliai, dušo kabinose nebus gausių kalkių nuosėdų. 

Minkštinimo-nugeležinimo filtras. Druskos talpa yra kartu su balionu viename inde.

Privalumai:

 • išvaizda - tam kam reikia grožio;
 • užima mažiau vietos.

Kaip veikia minkštinimo filtrai:

Techniniai duomenys

Modelis

Garantija Gamintojas Integruotas
skaitliukas, skaičiuojantis praleistą vandens kiekį

Min našumas m3/val

Max našumas m3/val

Diametras (cm)

Aukštis (cm)

Gylis (cm)

Druskos talpos dydis (litrai)

Užpildas

Užpildo kiekis (litrais)

WATER BOSS 700 3 metai WATER BOSS JAV Yra 1,50 2,30 38,0 65,0 48,0 35,0

Specialus katijonitas

rekomenduojama iki 2 mg/l geležies

19,8
WATER BOSS 900 3 metai WATER BOSS JAV Yra 1,80 2,80 38,0 78,0 48,0 73,0

Specialus katijonitas

rekomenduojama iki 3 mg/l geležies

28,3

Šiis filtras pajėgus praleisti vandens srautą, kai yra 3/4" pajungimas (3,8 m3/val), be vandens srauto sumažėjimo.

Vienas atsuktas čiaupas reikalauja ~0,4 m3 per valandą. Jei yra nuosavas namas ir jame gyvena 3-4 asmenų šeima, vienu metu maksimaliai gali būti naudojami 4 čiaupai. Tokiu atveju nugeležinimo filtrų našumas turėtų būti 1,6 m3 per valandą.

Pastaba: Į atsuktų čiaupų sąvoką įeina dušas, skalbimo mašina, indaplovė.

Nauda

Vandens minkštinimo sistemose paruoštas vanduo neleis susidaryti netirpioms apnašoms – kalkėms:

 • Sutaupykite laiko, kurį skiriate valymo darbams ir tiesiog mėgaukitės minkštu vandeniu. Naudojant minkštą vandenį, purvas ir nešvarumai nusiplauna lengvai, vandens minkštinimo įrenginys gali sumažinti namams valyti sugaištamą laiką net 50 proc;
 • Padeda sutaupyti ir atsiperka iš karto, kadangi minkšto vandens pojūtis neįkainojamas. Namuose naudojamas minkštas vanduo sutaupys Jums per mėnesį bent 20 EUR, o kasmet po 260 EUR dėl mažesnių išlaidų skalbimo priemonėms, šildymui ir prietaisams;
 • Apsaugo jautrią odą. Įrodyta, kad kietas vanduo dirgina odą. Tai gali būti ypač naudinga vaikams ir mamoms, kurių oda sausa, dažnai nuima net alergines reakcijas, bėrimus;
 • Sumažina sąskaitas vandens šildymui kai vanduo kaitinamas;
 • Skalbimui nereikia naudoti brangių priedų nuo apkalkėjimo. Kai vanduo minkštas, sunaudosite mažiau skalbimo ar minkštinimo priedų;
 • Šildymo ir garo katilai bus taupesni, sunaudos mažiau energijos, nes nereikės papildomai šildyti storo kalkių sluoksnio, kuris susidaro esant kietam vandeniui (pagal JAV mokslininkų tyrimus vandens pašildymo prietaisų efektyvumas padidėja iki 30%);
 • Skalbimui nebereikia naudoti brangių priedų nuo apkalkėjimo. Kai vanduo minkštas, sunaudosite mažiau skalbimo ar minkštinimo priedų;
 • Skalbimo metu neišsitepa audiniai, nes neapkalkėja skalbimo mašinos kaitinimo elementai;
 • Išplauti suminkštintu vandeniu indai spindės;
 • Nekalkės kranai, katilai, šildymo sistema;
 • Butiniai prietaisai (skalbimo mašinos, indaplovės, virduliai, kavos aparatai) apsaugomi nuo gedimų, sumažėja energijos sąnaudos;
 • Prausiantis minkštu vandeniu, neužsikemša odos poros, švariau nusiplauna visas kūnas.

Įvertinęs visus minkštinimo įrangos privalumus ir ilgą tarnavimo laikotarpį (10 ir daugiau metų), net ir didžiausias skeptikas pripažins, kad verta turėti minkštą vandenį namuose.

Vandens minkštinimo filtru paruoštą vandenį geriau pritaikysite savo poreikiams - suminkštintas vanduo geriau pašalins nešvarumus prausiantis, sustangrins odą, suteiks vandeniui skaidrumo.

Palyginimas

Skirtumai lyginant su kitomis įrangomis:

 1. Išskirtinis dizainas. Įranga specialiai sukurta taip, kad užimtų kuo mažiau vietos.
 2. Nuo druskos talpos atskirtas valdymo kompiuteris. Kitokiu atveju jis yra gadinamas tirpstančios druskos garais. Būtent taip ir pasitaiko analogiškose sistemose.
 3. Ypač mažas kanalizuojamo vandens kiekis (apie 80 litrų). Tuo tarpu konkurencinių įmonių minkštinimo filtrai kanalizuoja nuo 200 litrų.
 4. Kompiuterinės galvos visiškai atskirtos nuo druskos tirpalo bei susidarančių druskos garų, priešingu atveju galimai sutrumpėtų šios įrangos veikimas.
 5. Šis įrenginys skaičiuoja prabėgančio vandens kiekį ir plaunasi tik tada, kai praleidžia maksimalų jo kiekį. Taip yra taupomas vanduo ir filtro įkrova. Dėl šios priežasties filtro įkrovos tarnavimo laikas žymiai pailgėja.
 6. Specialių technologijų dėka tobulai suderintas užpildo veikimo principas. Užtikrinamas sklandus išvalyto vandens tiekimas. Naudojami tik aukščiausios kokybės užpildai (ne kiniški ar indiški, kas dažnai pasitaiko praktikoje).
 7. Filtro tarnavimo laikas - daugiau nei 10 metų (konkurencinių įmonių siūlomų filtrų - 2-5 metai). Vėliau už nedidelį mokestį galime atlikti nesudėtingą renovaciją.
 8. Prižiūrime jūsų turimą įragą ir po garantijos.
 9. Siūloma 5 metų GAMINTOJO GARANTIJA.
 10. Filtras yra ekologiškas, nes atskirtus teršalus automatiškai pašalina į kanalizaciją.
 11. Speciali filtrų konstrukcija užtikrina maksimalią vandens apsaugą nuo mikroorganizmų atsiradimo.
 12. Visos sistemos dalys yra maistinės švarumo klasės ir turi sertifikatus.
 13. Filtravimo procesai visiškai automatizuoti.
 14. Sistemos dalys yra papildomai sutvirtintos, kad greitai nenusidėvėtų.

Klauskite

Klauskite

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com