K40 AQUAKLEAR elektromagnetinis nukalkintojas

AQUAKLEAR K40 elektromagnetinis nukalkintojas yra skirtas baseinams, sūkurinėms vonioms, SPA centrams, vandens telkiniams. Vanduo tampa grynesnis ir malonesnis, sumažinamas bakterinis užterštumas. Priešingai nei kiti įrenginiai, AQUAKLEAR kalkių pašalinimui taip pat nenaudoja jokių cheminių priemonių. Tai modernus ir aplinkai draugiškas įrenginys.
Kaina
700.00 €
Klauskite

Prekių krepšelis

 • Aprašymas
 • Susijusios prekės
 • Susijusios kategorijos

K40 AQUAKLEAR elektromagnetinis nukalkintojas apsaugos nuo kieto vandens problemų, kalkių, bakterinio užterštumo ir blogo vandens kvapo. Naudojantis šiuo įrenginiu vandens valymui nebereikalingas chloras, veiksmingiau filtruojamas drumstas vanduo, nebereikia taip dažnai atlikti prasiplovimo procedūros, todėl sutaupoma vandens. Tokiu būdu modernus K40 AQUAKLEAR nukalkintojas sumažina vandens sąnaudas, padeda išvengti gedimų, vamzdyno užsikimšimo bei nereikalingų išlaidų. Naudojamas signalas keliauja per sistemos vamzdžius, todėl visi įrenginiai yra apsaugomi.

Vos 0,8 mm kalkių sluoksnis gali sumažinti šilumos perdavimo pajėgumą 10%. Dėl šios priežasties labai svarbu tinkamai pasirūpinti vandens sistemų apsauga.

PASKIRTIS

 • apsaugai nuo naujų ir senų kalkių baseinams, sūkurinėms vonioms, SPA centrams, vandens telkiniams. Įrenginys yra skirtas komerciniam ir pramoniniam panaudojimui.

SAVYBĖS:

 • nenaudoja cheminių priemonių - ekologiškas, draugiškas aplinkai
 • tinka vamzdžiams iki 63 mm skersmens (K40 modelis)
 • apsaugo nuo kalkių susiformavimo vamzdynuose
 • panaikina jau esančias kalkių sankaupas
 • tinka visų tipų ir medžiagų vamzdžiams
 • gerinama baseinų, vonių ir SPA vandens kokybė
 • valymui nebereikalingas chloras, nebelieka blogo kvapo
 • mažinamos energijos sąnaudos ir prasiplovimo išlaidos
 • apsaugo nuo biologinės kilmės nešvarumų (bioplėvelės)
 • padeda veiksmingiau filtruoti drumstą vandenį

SIGNALAS

Visi HydroFLOW nukalkintojai naudoja išskirtinę technologiją, kuri per vandenį ir vamzdžius perduoda elektrinį lauką. Ši technologija veikia su visų tipų ir medžiagų vamzdžiais, todėl nereikalauja jokių pakeitimų. Saugodamas šildymo ir aušinimo sistemas, šis signalas keliauja tiek pasroviui, tiek prieš srovę. Tokiu būdu apsaugoma visa įranga.

elektromagnetinis-nukalkintojas-hydroflow-pastatu-sildymui-ausinimui-signalas.PNG

APSAUGA NUO KALKIŲ

Dėl mineralinių medžiagų atsiranda kalkių nuosėdos. Jos trukdo šilumos perdavimui, taip pat vandens srauto našumui. Šias problemas išspręs tinkamas nukalkinimas. HydroFLOW siunčiamas signalas suformuos mineralinių medžiagų sankaupas, iš jų ims augti kristalai. Kaitinant vandenį kalkių nuosėdos susidarys kaip smulkūs milteliai, kurie bus lengvai pašalinami.

elektromagnetinis-nukalkintojas-hydroflow-pastatu-sildymui-ausinimui-nuo-kalkiu.PNG

SU FLOKULIACIJOS PROCESU

Filtrai po kurio laiko užsikemša ir juos reikia valyti. Tai švaisto vandenį ir energiją - sudaro nereikalingas išlaidas. Tačiau HydroFLOW šiuo atžvilgiu yra veiksmingesnis. Naudojama elektra įkrauna visus nešvarumus, turbulencijos metu jie sukimba, sudaro sankaupas ir lieka ant filtro paviršiaus. Tokiu būdu nešvarumai pašalinami iš karto, nereikalingi papildomi plovimai. Negana to, flokuliacijos procesas pašalina smulkesnes daleles.

elektromagnetinis-nukalkintojas-hydroflow-pastatu-sildymui-ausinimui-flokuliacija.PNG

APSAUGA NUO BAKTERIJŲ

Biologinės kilmės nešvarumai - tai dažna problema komercinėse ir pramoninėse vandens sistemose. Bakterijos limpa prie šilumokaičių ir vamzdyno paviršiaus, sudaro taip vadinamą biologinę plėvelę, kuri blokuoja vandens srautą. Sprendimui gali būti naudojami chemikalai, tačiau tai labai sudėtingas arba brangus valymo procesas. HydroFLOW siunčiamas signalas atkabina plėvelę nuo paviršiaus, bakterijos nesunkiai pašalinamos iš recirkuliuojančios vandens sistemos. 

elektromagnetinis-nukalkintojas-hydroflow-pastatu-sildymui-ausinimui-nuo-bakteriju.PNG

PRISTATYMAS

Klauskite

Klauskite

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com