Gazavimo aparatas BRITA Yource Pro Select su 4 padėčių kraneliu

BRITA „Yource Pro Select“ yra modernus gazavimo aparatas, kuris papildomai suderinamas su individualiu, kombinuotu vandens filtru. Geriamasis vanduo apsaugomas nuo kalkių, chloro, sunkiųjų metalų, blogo skonio bei kvapo. Įrenginys siūlo gazuotą atvėsintą vandenį, taip pat paprastą vandenį. Gazavimo lygis gali būti pasirenkamas. BRITA „Yource Pro Select“ yra ekologiškas, draugiškas aplinkai, panaikina plastmasinių butelių poreikį. Tai - puikus pasirinkimas namams, kaip švaraus geriamojo vandens šaltinis.
Kaina
1599.00 €
Klauskite

Prekių krepšelis

  • Aprašymas
  • Susijusios prekės
  • Susijusios kategorijos

brita-logo.png

Milijonai žmonių visame pasaulyje pasitiki BRITA savo vandens poreikiams patenkinti. Bendrovė nuolatos dirba siekdama naujovių ir perteikdama vandens vertę žmonėms. BRITA yra visame pasaulyje pripažinta geriamojo vandens optimizavimo ir pritaikymo srities ekspertė. Tradicinė vokiečių įmonė prieš 46 metus išrado stalo vandens filtrą ir taip padėjo pamatą sėkmingai vystymuisi. Šiandien, kaip pasaulinis prekės ženklas, BRITA reiškia kokybę, skonį, lyderystę technologijų srityje ir patirtį geriamo vandens aparatų gamyboje. 

Paskirtis:

  • geriamojo vandens filtravimui, gazavimui ir tiekimui.

BRITA „Yource Pro Select“ - modernus gazavimo aparatas namams

Vandens gazavimo aparatas yra sudarytas iš gazuoklio, vandens filtro, anglies dioksido CO2 balionėlio ir 4 padėčių maišytuvo. Visos šios dalys sąveikauja tobulai, kad namams tiektų švarų, geriamąjį, gazuotą vandenį. BRITA „Yource Pro Select“ gazuoklis pasižymi moderniu dizainu - gražiai atrodantis baltas korpusas, kuris sumontuojamas spintelėje, po kriaukle. Kombinuotas filtras gali būti reguliuojamas indvidualiai, priklausomai nuo vandens sudėties, gazavimo lygis taip pat. 

Specialus geriamojo vandens filtras - BRITA P 3000-S

BRITA filtro kasetė P 3000-S yra kombinuotas filtras, idealiai tinkantis geriamajam vandeniui ruošti, tuo pačiu arbatos, kavos bei maisto gaminimui. Kasetė pritaikyta gazavimo aparatui „Yource Pro Top“ - toks derinys yra puikus Jūsų namams! Iš geriamojo vandens pašalinamos ne tik kalkės, taip apsaugant įrenginį nuo gedimų, taip pat chloras, metalai, tokie kaip švinas bei varis. Kartu gerinamas skonis bei kvapas. Galinga kasetė tarnauja iki 3000 litrų arba 12 mėnesių laikotarpiui. 

3 rūšių geriamasis vanduo pagal pageidavimą

Vanduo gaunamas vos paspaudus mygtuką. Pasirinkite tarp trijų vandenų: kambario temperatūros arba atšaldyto vandens, taip pat atšaldyto gazuoto vandens. Naudojantis vienu angliarūgštės CObuteliuku, vienu užpildu galima išgazuoti net iki 50 litrų geriamojo vandens! Pageidaujamą temperatūrą (4, 6, arba 8 °C) ir gazavimo laipsnį galima nustatyti individualiai, kad atitiktų Jūsų poreikius. Taigi iš čiaupo tiesiogiai gausite mėgstamą individualiai filtruotą vandenį, be jokių apribojimų.

Brita „Yource Pro Select“ atitiks visus norus - mineralizavimo lygis ir skonis priklauso tik nuo Jūsų!

4 krypčių maišytuvas - kokybės garantas

brita-kraneliai.PNG

Nors Brita vandens maišytuvas atrodo kaip įprastas virtuvinis maišytuvas, jis gali pasiūlyti daug daugiau. Turėdamas net 4 padėtis, maišytuvas siūlo du viename funkcijąKairiąja svirtimi reguliuosite geriamojo vandens gazavimo lapsnį. Toks vanduo yra valomas specialiu filtru, taip pat aušinamas, todėl yra puikus pasirinkimas norint atsigaivinti. Dešine svirtimi gausite šaltą arba šiltą vandentiekio vandenį. Tai reiškia, kad vandens tiekimui Jums nereikės papildomo kranelio. Vienas Brita kranelis atitinka visus poreikius. Modelis gali būti U arba L formos, chromuotas arba nerūdijančio plieno išvaizdos.

Daugiau jokių plastmasinių butelių

pav1.PNGpav2.PNGpav3.PNG pav4.PNG

Šis geriamojo vandens įrenginys pašalina plastmasinių butelių poreikį. Kadangi gaunamas aukščiausios kokybės vanduo, panaikinamas poreikis jį įsigyti iš parduotuvių, net nekalbant, kad toks vanduo turi savų problemų. Jos visos išsrendžiamos SodaStream gazavimo aparatu!

  • Vanduo mineralizuojamas ir gaunamas tiesiogiai - Jūsų namuose arba biure.
  • Sutaupo vietos ir išlaidų, kadangi nebereikia kaupti įsigyti, gabenti ir sandėliuoti butelių.
  • Siūlo aukštesnės kokybės vandenį, nei parduodamas parduotuvėse.
  • Apsaugo nuo kenksmingo plastmasės poveikio vandeniui (BPA, arseno ir t.t.).
  • Pasižymi ir ekologiškumu, ir ekonomiškumu - mažiau plastiko savartynuose.

Pristatymas

Klauskite

Klauskite

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com