Vandens jonizatorius pH On-The-Go

pH On-The-Go - tai kokybiškas vandens jonizatorius ir filtras įvairaus dydžio gertuvėms. pH On-The-Go pašalina mechanines priemaišas, tokias kaip smėlis ir duklės, taip pat sunkiuosius metalus, todėl geriamasis vanduo yra skaidrus, skanus ir be kenksmingų priemaišų. Taip išsaugomi mineralai (kalcis, magnis, cinkas). Jonizatorius didina vandens pH, reguliuoja ORP, gerina antioksidacines savybes. Tai - puikus pasirinkimas gertuvėms. Maišelį pakanka patalpinti į stiklinę ir jonizuotas vanduo gaunamas akimirksniu.
Kaina
70.00 €
Klauskite

Prekių krepšelis

 • Aprašymas
 • Gamintojas
 • Vaizdo įrašai
 • Nauda
 • Susijusios prekės
 • Susijusios kategorijos

pH On-The-Go vandens jonizatorius gertuvėms - švarus, sveikas šarminis jonizuotas vanduo

Jei norite paragauti organizmui naudingo bei skanaus vandens - pH On-The-Go jonizatorius yra puikus pasirinkimas gertuvėms! Maišelis yra du viename - ir vandens jonizatorius, ir filtras, kuris pritaikomas įvairaus pobūdžio talpoms (paprastoms termosinėms, stiklinėms, metalinės gertuvėms). Jį panaudojus gaunamas aukštos kokybės šarminis jonizuotas vanduo. Tai universalus pasirinkimas, nes tinka skirtingo dydžio talpoms, gali jonizuoti didžiulius kiekius vandens. Skanus vanduo gaunamas bet kur ir bet kada! Paprasčiausiai įdėkite maišelį į talpą ir užpilkite vandenį. 

pH On-The-Go pasižymi patentuotu filtru, kurį sudaro itin kokybiškos medžiagos, įskaitant turmaliną, aktyvuotą aliuminio oksidą, maifaną, tolimąją infraraudonąją spinduliuotę, ORP, šarminį kalcį ir ceolitą. 

gertuves-filtras-sarminis-jonizuotas-vanduo-33.jpg

Savybės:

 • Didina vandens pH, taip sukurdamas mažo molekulinio dydžio jonizuotą vandenį.
 • Skaldo vandens molekules lengvesniam pasisavinimui į organizmą ir hidratacijai.
 • Filtruoja tokius smulkius mechaninius nešvarumus kaip smėlis ir dulkės.
 • Reguliuoja vandens ORP, taip sukuriant vandenį su antioksidacinėmis savybėmis.
 • Pašalina sunkiuosius metalus (fluoridą, šviną, arseną, kadmį, chromą ir kiti).
 • Remineralizuoja vandenį, pridedami mineralai (geležies, cinko, kalcio, magnio ir kiti).
 • Gerina vandens skonį ir kvapą.

  

Vandens jonizatorius turi didžiulį pajėgumą - 100 gramų filtras gali išfiltruoti net 400 litrų arba 1700 puodelius! Filtras įpakuojamas į vandeniui atsparią dėžutę, kad galėtumėte jį pasiimti su savimi, kad ir kur eitumėte, kad ir kokį indą turėtumėte su savimi. Metalinė, termosinė ar stiklinė gertuvė - visiškai nesvarbu. Jonizatorius turi universalų panaudojimo diapazoną (nuo 0,9 iki 4 litrų). Tokiu būdu jonizuotas šarminis vanduo yra visada po jūsų ranka, nepriklausomai nuo to, kokio dydžio gertuvė naudojama.

Vandens jonizatorius gertuvėms konkurencinga kaina

Kadangi vandens jonizavimas atliekamas maišelį patalpinus į gertuvę, tai leidžia išsiversti be didesnio ir brangesnio jonizatoriaus. pH On-The-Go jonizatorius pasižymi palyginamai maža kaina, leidžia paragauti skanaus bei sveikatai naudingo vandens. Šiuo atžvilgiu pH On-The-Go yra kompaktiškas pasirinkimas ir kokybiška alternatyva įprastiems vandens jonizatoriams.

filtras-jonizuotas-sarminis-vanduo.jpg filtras-jonizuotas-sarminis-vanduo-2.jpg

Gamintojas

invigorated-water-logo.png

Invigorated Water - tai nuo 2014 metų įsikūrusi amerikiečių įmonė, siūlanti įvairius jonizuoto vandens įrenginius. Nors pirmieji jų produktai buvo žygiams bei kelionėms skirtos gertuvės, pastaraisiais metais įmonė išplėtė savo pasiūlą. Taigi nuo šiol joje galima rasti ir kitų įrenginių (dušo filtrų, kranelių bei specialių ąsočių geriamajam vandeniui). Sveikatingumo puoselėjimas šiai įmonei yra labai svarbus, todėl filtrai tarnauja ilgą laiką, gamybai naudojamos maistinės klasės medžiagos: aukštos kokybės plastikas be BPA, stiklas, nerūdijantis plienas.

Vaizdo įrašai

Nauda

Jonizuotas šarminis vanduo - kas tai?

Toks vanduo pasižymi pH lygiu, kuris yra aukštesnis nei įprasto geriamojo vandens. Dėl to kai kurie jo šalininkai mano, kad jis gali neutralizuoti rūgštį jūsų kūne. Paprastai geriamojo vandens pH yra neutralus 7. Šarminis vanduo siekia 8 arba 9 pH. Tačiau vien tik pH nepakanka, kad vanduo būtų šarmingas. Jis privalo turėti šarminių mineralų ir neigiamą oksidacijos redukcijos potencialą (ORP). ORP yra vandens gebėjimas veikti kaip prooksidantas arba antioksidantas. Kuo neigiamesnė ORP vertė, tuo jis labiau antioksiduoja.

ORP apibūdina tirpalo pajėgumą atiduoti ar prisijungti elektronus. Jei šio parametro vertė yra neigiama, tai medžiaga yra antioksidantas, nes ji turi galimybę atiduoti dalį savo perteklinių elektronų. Jei reikšmė yra teigiama, medžiaga yra oksidantas (t. y. laisvasis radikalas), nes pasiima elektronus. Žmogaus vidinės terpės ORP svyruoja nuo 50 iki -200 mV. Tuo tarpu geriamojo vandens ir praktiškai visų gazuotų gėrimų ORP yra teigiamas (oksidacinis) ir svyruoja vidutiniškai nuo +150 iki +250 mV. Šarminis vanduo turi neigiamą ORP (0…–900 mV).

Kai geriamas jonizuotas vanduo, organizmas gauna papildomą laisvųjų elektronų kiekį. Šiuos prisijungia laisvieji radikalai. Taip neutralizuojamas laisvųjų radikalų kenksmingas poveikis, apsaugomos sveikosios ląstelės ir užkertamas kelias joms mutuoti, stiprinama organizmo imuninė sistema, lėtėja senėjimas. Svarbu žinoti, kad neigiamas ORP išsilaiko palyginti trumpą laiką – iki 24–36 val. Praėjus šiam laikui ORP reikšmė praktiškai tampa nuline ar silpnai teigiama. Dėl šios priežasties jonizuotas vanduo negali būti pilstomas į butelius ir pardavinėjimas.

Jonizuoto vandens nauda:

 • Šarminis - padeda neutralizuoti rūgštinę organizmo terpę, pagerina žmogaus savijautą.
 • Natūralus antioksidantas - neutralizuoja perteklinių laisvųjų radikalų poveikį.
 • Skystesnis - lengviau įsisavinamas geriant vandenį ir padeda skatinti medžiagų apykaitą.
 • Daugiau mineralų - onizuotame šarminiame vandenyje yra daugiau mineralų nei įprastame vandenyje.
 • Skanesnis - dėl visų šių išvardintų savybių vanduo įgauna nepakartojamą skonį.

Klauskite

Klauskite

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com