4 padėčių vandens maišytuvas SK-4326

Keturių padėčių maišytuvas, tiekiantis keturis skirtingus vandenis. Šis renginys pagamintas iš itin aukštos kokybės žalvario, taip pat neturi švino priemaišų. Taigi jis pasižymi tvirtumu, Jums tarnaus daug metų, o žmogaus sveikatai nesukels jokių nusiskundimų. Tai - puikus pasirinkimams namams. Vandens maišytuvas gali būti matinis, blizgus arba juodas.

Modelis: SK-4326.
Kaina
290.00 €
Klauskite

Prekių krepšelis

  • Aprašymas
  • Susijusios prekės
  • Susijusios kategorijos

skfirm logo.PNG

Springking Industry specializuojasi kraneliuose, skirtiems osmoso ir geriamojo vandens sistemoms, todėl šioje kategorijoje gali pasiūlyti aukščiausios kokybės gaminius. Turėdama daugiau nei 12 metų patirtį Kinijos įmonė sukūrė aukštų ir profesionalių maišytuvų technologijų liniją. Springking siūlo pačius patraukliausius ir tobuliausius maišytuvus virtuvėms bei vonioms. Dėl plačios pasiūlos klientas visada randa tai, kas atitinka jo poreikius, tiek dizaino, tiek vandens sprendimo klausimu.

Paskirtis:

  • geriamojo arba paprasto vandens tiekimui, atvirkštinio osmoso sistemoms.

Maišytuvas geriamojo vandens sistemoms

Šis keturių padėčių maišytuvas pritaikytas prie atvirkštinio osmoso sistemų ir gali tiekti geriamąjį vandenį. Pagrindinis jo privalumas yra tas, kad, kitaip nei kiti vandens maišytuvai, jis siūlo net keturis skirtingus vandenis. Tokiu būdu vandens maišytuvas prisitaiko prie nuolatos kintančių žmogaus poreikių. Jis tieks paprastą arba geriamąjį, karštą arba šaltą vandenį, o Jūs visada galėsite rinktis. Jis puikiai papildys Jūsų turimos vandens sistemos darbą - švarus vanduo bus tiekiamas taip, kaip ir turėtų būti. 

Vienas maišytuvas - keturi vandenys:

  • šaltas arba karštas geriamasis vanduo (0-60°C);
  • šaltas arba karštas paprastas vanduo (0-60°C).

Kokie pagrindiniai Skfirm kranelio privalumai?

springking.png

Visų pirma, kranelis pagamintas iš aukštos kokybės žalvario, o paviršius yra chromuotas, kas garantuoja patvarumą, apsaugą nuo korozijos, pirštų dėmių, nešvarumų. Kranelis pagamintas iš sunkių medžiagų, todėl pasižymi ilgaamžiškumu ir patikimumu. Kuo sunkesnis - tuo geresnis. Nesirinkite lengvo krano. Čiaupas taip pat naudoja modernius keramikinius diskinius vožtuvus, o ne pigius plastmasinius vožtuvus, kurie dažnai nurodo prastą įrenginio kokybę. Šiuolaikinė keramikinė technologija garantuoja lašėjimo nebuvimą, todėl ir atspindi aukštą kranelių standartą. Papildomai visi Skfirm kraneliai praeina išsamius testus. Jie turi europinius kokybės sertifikatus bei 5 metų gamintojo garantiją.

Konstrukcija

Maišytuvas pagamintas iš pačios aukščiausios kokybės žalvario, todėl tarnaus daug metų ir nesudarys jokių problemų. Negana to, garantuojamas švino priemaišų nebuvimas, todėl, kai kalbama apie žmogaus sveikatą, įrenginys nesukels jokių nusiskundimų. Jis pasižymi tiek ilgaamžiškumu, tiek tinkamu filtruoto vandens tiekimu. Tai - ir praktiškas, ir išvaizdus įrenginys. Maišytuvas turi L formos dizainą, jo paviršius gali būti matinis arba blizgus, todėl virtuvėje visuomet patrauks akį ir atrodys prašmatniai.

Įrenginio konstrukcija patvari ne vien išorėje, bet ir viduje. Gamybai naudojamos tik pačios tvirčiausios medžiagos. Viduje esantys nerūdijančio plieno vamzdeliai garantuos, kad net ir po nuolatinio naudojimo maišytuvas išsaugos pirminę būklę. Bus tiekiamas tik aukščiausios kokybės vanduo. Šie du vamzdeliai naudojami tam, kad filtruotas vanduo nesusimaišytų su paprastu. Taigi Jūs būsite garantuoti, kad naudojate jau išvalytą geriamąjį vandenį, neturintį jokių papildomų priemaišų. 

Svarbu paminėti, kad po gamybos maišytuvas testuojamas 100 000 kartų - leidžiamas vanduo, kurio slėgis siekia net 8,6 barus. Tokiu būdu garantuojama, kad nebus vandens nutekėjimo, o šis keturių padėčių maišytuvas išlaikys net ir didžiausias vandens apkrovas. Nuo lašėjimo apsaugo ir modernūs keramikiniai diskiniai vožtuvai. Tai - žymiai patvaresni vožtuvai nei plastmasiniai ar guminiai. Jie taip pat nesukelia dažnų problemų, sunkiau susidėvi, tarnauja daug metų bei nereikalauja nuolatinio aptarnavimo.

Maišytuvo konstrukcija nereikalauja jokių papildomų skylių ant kriauklės paviršiaus. Paprasčiausiai išimkite esamą čiaupą ir jį pakeiskite šiuo. Tai yra labai paprasta ir patogu.

Aukščiausios kokybės sertifikatai

logo-CE-ROHS.png

Maišytuvas turi CE ir ROHS sertifikatus, todėl įrenginys atitinka aukščiausius sveikatingumo reikalavimus. CE ir ROHS sertifikatai išduodami tik tiems įrenginiams, kurie turi teigiamą poveikį žmogaus sveikatai ir aplinkai, jie privalo būti ekonomiškesni, nei kiti rinkoje siūlomi įrenginiai. Norint turėti ROHS sertifikatą, įrenginio gamybos procesas privalo laikytis griežtesnių taisyklių ir kontrolės. Savaime suprantama, tai apsaugo nuo klaidų ir didina įrenginio veiksmingumą. Tokiu būdu garantuojama, kad maišytuvas atitiks visus vartotojų lūkesčius, bus naudingas jų sveikatai, o atvirkštinės osmoso sistemos vanduo bus tiekiamas be jokio vandens švaistymo.

Įpakavimas

Pakuotės išmatavimai: 69 cm x 36 cm x 48 cm. 

Naudojimasis

Maišytuvas jungiamas prie kriauklės, tiekamas paprastas šaltas ir karštas vanduo, o papildomai - filtruotas vanduo. Tokiu atveju pasirenkamos atšakos. Toks sprendimas yra pats funkcionaliausias. Šis keturių krypčių vandens maišytuvas leidžia išsiversti su esamu stalvirčiu ir kriaukle. Įtvirtinimas nereikalauja jokių papildomų skylių. Vanduo tiekiamas dvejomis rankenėlėmis. Dešinioji rankenėlė siūlo paprastą karštą arba šaltą vandenį, kairioji siūlo geriamąjį filtruotą vandenį. Rankenėlę sukant nuo savęs arba į save, nustatoma norima vandens temperatūra. Ji varijuoja tarp 0 ir 60°C. Galiausiai, rankenėlę palenkus į šoną, reguliuojamas ir vandens srauto intensyvumas.

Pasikonsultuokite

Jei nesate užtikrinti įrenginiu, nedvejokite, susisiekite su mūsų konsultantais. Jie paaiškins įrengininio eksploataciją ir pranašumus. Taip pat siūlome susitarti, atvykti pas mus ir į renginius apžiūrėti iš arčiau.

Klauskite

Klauskite

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com