Vandens maišytuvas - trijų krypčių blizgus

Maišytuvas valytam vandeniui Aquafilter 3.
Kaina
102.00 €
Klauskite

Prekių krepšelis

  • Aprašymas
  • Montavimas
  • Susijusios prekės
  • Susijusios kategorijos

opa

Virtuvės maišytuvas Aquafilter 3, turi aukštą funkcionalumą, kokybę ir universalą, klasikinis dizainas, tinka dauguma interjerų virtuvėje. Turi vieną dvigubos funkcijos aeratorių (atskiri kanalai tekančio vandens ir filtruojamas vanduo). Su lanksčiomis metalinėmiss žarnelėmis su jų komponentais jungiamasis kabeliais su standartiniu vandens filtrams pajungimu su 1/4 colio skersmens (6,4 mm).

Trijų krypčių maišytuvas jungiantis keturis vandens šaltinius ir perduoda jį per vieną tašką.

  • gėlam vandeniui arba mineralizuotam vandeniui;
  • karštam vandeniui;
  • šaltam vandeniui.

Nauja serija, pasižymi moderniu dizainu ir labai aukšta kokybe. Maišytuvas tinka visoms atvirkštinės osmozės filtrams. Maišytuvas yra labai aukštos kokybės, tvirtas, metalinis korpusas ir snapelis, aukštesnė kokybė nei kitų vandens maišytuvų

Maišytuvas iš nerūdijančio plieno. Visi išoriniai elementai yra kruopščiai padengti chromo sluoksniu, tai padaro produktą estetišką.

Garantijos

2 metų oficiali gamintojo garantija. 2 metų garantija maišytuvo ventiliui.

Naudojimasis

Jungiamas su kriaukle prie šalto, karšto ir papildomai filtruotu vandeniu (su arba be mineralizacijos). Šis sprendimas yra estetinis ir funkcionaliausias spendimas. Diegima trijų krypčių vandens padavimo sistema leidžia apsieiti esamu stalviršiu ir esama kriaukle, be papildomų skylių. Yra dvi atskiros "čiaupo sritys" - pirmoji, ant dešinės pusės kai ranka uždedama ant čiaupo, karšto ir šalto vandens maišytuvas leidžia naudotis klasikine funkcija. Pasvirusi į dešinę pusę, kontroliuoja vandens srauto intensyvumas ir juda rankos pirmyn ir atgal (vienas nuo kito ir vienas su kitu), nustatyti vandens temperatūrą (nuo gana šalta, su iki labai karšto, mišrią). Antra, kairėje pusėje išvalyto vandens šaltinis. Leidžia pasirinkti geriamąjį vandenį. (Mineralizuotą arba gėlą vandenį).

Jei abejojate

Atvykite pas mus į biurą, pavaišinsime jus tyru vandeniu. Galėsite apžiūrėti maišytuvo pavyzdžius, tik prieš tai pasiskambinkite ir plakauskite ar turime vietoje.

Montavimas

Šis kranas ideliai tinka naudoti su mineralizuotu vandeniu. Komplekte visi montavimo priedai (įskaitant elementus prijungimus žarnai iš vandens filtrų) instrukcija.

Vandens maišytuvą galite lengvai prijungti prie standartinių vamzdžių skersmuo 1/4 colio (apie 6,4 mm).

Klauskite

Klauskite

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com