JUDO PROFIMAT-PLUS-AT apsauginis mechaninis vandens filtras

JUDO PROFIMAT-PLUS-AT mechaninis apsauginis filtras - tai patikimas pasirinkimas. Šis vandens filtras pasižymi inovatyviais inžineriniais sprendimais. Vandens filtro korpusas pagamintas iš aukštos kokybės plastiko (PN 16), jis turi rotacinę jungę su bajonetine jungtimi. Pagamintas iš aukštos kokybės žalvario, jungtys atitinka EN 10266-1, galimos horizontalios ir vertikalios instaliacijos. Šis mechaninis vandens filtras turi nerūdijančio plieno ekraną, kurio sidabrinė danga apsaugo nuo virusų, bakterijų ir mikrobų. JUDO apsauginis vandens filtras taip pat turi greitam prasiplovimui naudojamą rankenėlę (su elektronine atmintimi) ir trijų taškų rotacinę sistemą, kuri vandens tiekimui netrukdo net ir valymo metu.
Kaina
1534.00 €
Klauskite

Prekių krepšelis

 • Aprašymas
 • Techniniai duomenys
 • Palyginimas
 • Galerija
 • Mechaninio filtro nauda
 • Veikimas
 • Susijusios prekės
 • Susijusios kategorijos

judo-logo-1.jpg

JUDO - tai vokiečių įmonė, kuri jau 80 metų siūlo vandens valymo sprendimus įvairiose pasaulio šalyse. Tokiu būdu JUDO pripažįstama globaliai - jos produkcija paklausi ne vien Europoje, bet ir kituose žemynuose. Įrenginiai siūlomi tiek namams, tiek komercinėms reikmėms - apsaugoma žmogaus sveikata, apyvokos prietaisai, namai. Vokietijoje JUDO turi net 8 regioninius biurus, tačiau jos produkcija tuo neapsiriboja. Vandens įrenginiai tiekiami didžiuliu mastu. Tiekimas peržengia į tarptautinę erdvę ir aprūpina daugelį kitų šalių gyventojų. Tokiame JUDO partnerių tinkle dalyvauja net virš 50 šalių, o švariu vandeniu aprūpinami daugybė namų. 

JUDO PROFIMAT PLUS AT - MECHANINIS FILTRAS

JUDO PROFIMAT PLUS AT mechaninio valymo filtras apsaugos Jūsų vamzdžius ir puikiai tiks karštam vandeniui, aukštoms temperatūroms. Pagamintas iš kokybiškų ir patvarių medžiagų. Kaip ir visi kiti JUDO filtrai, šis taip pat nereikalauja jokio kasečių keitimo, filtro ekranas pagamintas iš nerūdijančio plieno. Prasiplovimas atliekamas rankiniu būdu, tačiau jo metu nenutraukiamas vandens filtravimas. Tai - didžiulis privalumas. JUDO mechaniniai vandens filtrai atitinka visus sveikatingumo reglamentus, gali pasiūlyti aukščiausios kokybės vandenį.

Paskirtis:

 • vandens valymui nuo mechaninių priemaišų (smėlio, rūdžių ir t.t.).

PRIVALUMAI

 • Higieniškas: sietelio sidabro danga garantuoja profilaktinę anti-mikrobų apsaugą;
 • Švarus: patikima apsauga nuo pagrindinio vandens tiekimo taršos;
 • Taupus: nereikalauja keisti kasečių, todėl nereikės skirti papildomų išlaidų;
 • Greitas: labai paprastas ir greitas prasiplovimas (mažiau nei 1 minutė);
 • Labai veiksmingas: valymas netrukdo vandens tiekimui, naudojama taškų rotacijos sistema;
 • Išmanus: filtras turi "atmintį" - primena kada reikėtų atikti vandens valymą;
 • Saugus: turi DIN-DVGW ir CE sertifikatus. PROFIMAT-PLUS-AT aplenkia daugelį standartų;
 • Pagamintas vokiečių įmonės JUDO, turinčios daugiau nei 70 metų patirtį.

AUTOMATINIS PLOVIMAS

judo-mechaninis-vandens-filtras-su-automatiniu-plovimu.PNG

NERŪDIJANČIO PLIENO KASETĖ

apsauginiaifiltrai1.jpg

Geriamojo vandens temperatūra - iki 30°C.

Vandens slėgis - 1,5-16 barų.

KONSTRUKCIJA

judo-apsauginis-mechaninis-filtras_698x1116.png

Šioje schemoje galima pamatyti sudėtingą JUDO filtro konstrukciją, kuri nurodo ne vien į inovatyviausių technologijų panaudojimą, bet ir išmanų jų sujungimą tam, kad būtų sukurti šie pažangūs įrenginiai. Kaip ir buvo minima, filtro viršuje naudojama sukama rankenėlė, kuri vos vienu judesiu praplauna įrenginį. Filtro greitoji jungtis leidžia šį įrenginį prijungti ir atjungti be jokių problemų. Viduje esantis filtro ekranas pagamintas iš nerūdijančio plieno, o purkštukai garantuoja visapusį jo sienelių valymą. Visi JUDO filtrai turi angą vandens nuleidimui, o kartu su įrenginiu taip pat galima pasirinkti apsaugą nuo vandens nutekėjimo. Tai - ekonomiškas, veiksmingas ir saugus pasirinkimas. Jokių nešvarumų, priemaišų ir bakterijų.

UNIKALUS SIDABRINIS TINKLELIS

JUDO PROFIMAT-PLUS-AT mechaninis apsauginis vandens filtras turi patentuotą nerūdijančio plieno tinklelį, padengtą sidabru. Tai profilaktinė apsauga nuo mikrobų, kurie gali atsirasti ant tinklelio. Esant vandens srautui, visas vanduo kontaktuoja su anti-bakterine tinklelio danga.

UNIKALI VALYMO SISTEMA

Sidabrinis PROFIMAT-PLUS-AT tinklelis yra valomas trijų taškų rotacine sistema. Trys maži purkštukai paleidžia švarų filtruotą vandenį per tinklelį, kol pro kitą pusę pašalinamos visos liekanos. Tai pati pažangiausia vandens sistema. Ji pasižymi unikalumu ir patentuotomis technologijomis, kurias gali pasiūlyti tik JUDO mechaniniai vandens filtrai.

AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS SERTIFIKATAI 

dindvgw-kokybes-sertifikatas-mechaninis-vandens-namams-filtras.jpg    judo-apsauginis-mechaninis-filtras-sertifikatas-ce.png

Šis mechaninis vandens filtras turi CE ir DIN-DVGW sertifikatus, todėl įrenginys atitinka aukščiausius sveikatingumo reikalavimus. CE ir DIN-DVGW sertifikatai išduodami tik tiems įrenginiams, kurie turi teigiamą poveikį žmogaus sveikatai ir aplinkai, jie privalo būti ekonomiškesni, nei kiti rinkoje siūlomi įrenginiai. Norint turėti sertifikatus, įrenginio gamybos procesas privalo laikytis griežtesnių taisyklių ir kontrolės. Savaime suprantama, tai apsaugo nuo klaidų ir didina įrenginio veiksmingumą. Tokiu būdu garantuojama, kad JUDO mechaninis vandens filtras atitiks visus vartotojų lūkesčius, bus naudingas jų sveikatai, o vanduo bus tiekiamas be jokio vandens švaistymo. Visi nešvarumai bus pašalinami ir suteiks apsaugą tiek Jums, tiek namų vamzdžiams.

DOKUMENTAI:

BROŠIŪRA

Techniniai duomenys

 TIPAS JPF+-AT JPF+-AT JPF+-AT JPF+-AT JPF+-AT
 Vamzdyno jungtis  3/4" 1" 1 1/4" 1 1/2" 2"
 Vandens srautas m3/val 4,1 (6,7) 4,7 (7,6) 5,3 (8,5) 13 (18) 16 (22)
 Instaliacijos ilgis  180 195 230 252 280
 Tinklelio dydis  100/0,10 100/0,10 100/0,10 100/0,10 100/0,10
Vandens temperatūra iki 30°C
Vandens slėgis 1,5-16 barų

Palyginimas

PREMIUM

PROFI-PLUS

PROFI-QC

PROFIMAT-PLUS

PROMI-PLUS

PROMI-QC

PROMIMAT-PLUS

 Vandens srautas m3/val 4,1-200 2,3-14
 Privalumai

Plovimas naudojant trijų taškų patentuotą rotacinę sistemą

Valymas pasukus rankenėlę

Nerūdijančio plieno filtro ekranas

Elektroninis plovimo priminimas (3/4" - 1 1/4")

Sidabru padengtos rankenėlės (3/4"-1 1/4")

Automatinė versija su laikmačiu (-AT) ir slėgio valdymu (-ATP)

Plovimas naudojant trijų taškų patentuotą rotacinę sistemą

Valymas pasukus rankenėlę

Nerūdijančio plieno filtro ekranas

Elektroninis plovimo priminimas (3/4" - 1 1/4")

Sidabru padengtos rankenėlės (3/4"-1 1/4")

Automatinė versija su laikmačiu (-AT) ir slėgio valdymu (-ATP)

Slėgio matuoklis išeinančio ir įeinančio vandens slėgiui

Slėgio reguliatorius

Plovimo prevencija

Galerija

judo-automatinis-mechaninis-filtras-mechaniniam-valymui5.jpg  judo-automatinis-mechaninis-filtras-mechaniniam-valymui1.jpg

judo-automatinis-mechaninis-filtras-mechaniniam-valymui4.jpg  judo-automatinis-mechaninis-filtras-mechaniniam-valymui3.jpg

judo-automatinis-mechaninis-filtras-mechaniniam-valymui2.jpg

Mechaninio filtro nauda

Mechaninis valymas - tai būtinas pirminis vandens valymas. Kietosios priemaišos kenkia ne tik Jūsų sveikatai, bet ir vamzdynui. Priemaišų vandens filtrai reikalingi visiems namams. Jie apsaugo nuo smėlio, rūdžių, nešvarumų ir kitų dalelių, kurias privalu išfiltruoti. Mechaninis filtras ne tik paruošia švarų geriamąjį vandenį. Jis apsaugo vandens tiekimo sistemą nuo kietųjų dalelių pavojaus (rūdžių, skiedros, smėlio, korozijos). Toks vandens valymas padeda išvengti:

 • Vamzdyno užsikimšimo, kuris sudaro tobulas sąlygas bakterijoms.
 • Plyštančių vamzdžių, kurių taisymas reikalauja didelių išlaidų.
 • Vamzdyno korozijos, kadangi tuomet geriamasis vanduo įgauna sunkiųjų metalų.
 • Apyvokos įrangos gedimų (skalbyklės, indaplovės, virduliai). 
 • Kitų vandens sistemų gedimų - paruošiamas vanduo, kurį gali valyti kiti filtrai.
 • Plastikinių butelių sunaudojimo, kadangi geriamasis vanduo gaunamas namuose.

Veikimas

Klauskite

Klauskite

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com