Nitratų šalinimo įkrova Resinex

Resinex nitratų ir amonio šalinimo įkrova yra premium klasės, atitinka aukščiausius kokybės standartus. Ekonomiška ir veiksminga - tai puikus pasirinkimas geriamajam vandeniui. Įkrova pagaminta būtent nitratų valymui, turi itin makroporišką stuktūrą, todėl tobulai tinka šios medžiagos pašalinimui iš vandens. Resinex įkrova nuo nitratų leis nesirūpinti, naudotis švariu ir nitratais neužterštu vandeniu.

Siūlomi įkrovos kiekiai - 1 arba 25 litrai (maišas). Gamintojas: Švedija.
Kaina
20.00 €
15.00 €
Klauskite

Prekių krepšelis

  • Aprašymas
  • Susijusios prekės
  • Susijusios kategorijos

 resinex.PNG

Resinex ™ NR-1 - tai ypač stipraus pagrindo makroporos tipo anijonitinė derva. Ji specialiai pagaminta būtent selektyviam nitratų pašalinimui iš geriamojo vandens, taip pat aukštam nitratų kiekiui pašalinti, todėl ji puikiai susitvarkys net ir sudėtingiausiais atvejais. Kitaip nei daugelius kitų įkrovų, kai kalbama apie apsaugą nuo nitratų, Resinex ™ NR-1 užtikrins geresnį darbinį pajėgumą ir puikų selektyvumą nitratams, siekiant ekonomiško apdorojimo, tiek bendro srauto, tiek priešpriešinio srauto sistemose.

Išsamią informaciją rasite šioje nuorodoje: PDF

PRIVALUMAI:

  • Itin integralūs rutuliukai: labai atsparūs mechaniniam irimui, garantuoja žemo slėgio kritimą.
  • Selektyvūs nitratams: laikomasi vietos reikalavimų.
  • Didžiulio veikimo pajėgumo: ekonominis pranašumas.
  • Gali būti naudojamas tiesiogiai kasetėse: tiek POE, tiek POU veikimo vandens sistemoms.

VEIKIMAS:

Nitratai verčiami į chloridus. Jų norma iki 250 mg/l. Tai priimta norma, todėl kai viršijama 250 mg/l chloridų kiekis, atsiranda papildomas sūrumo skonis. Chloridai yra visai nekenksmingi žmogui. Pavyzdžiui, valant 140 mg/l nitratų, atsirastų ±140 mg/l chloridų.

Formulė: Chloridai - (ne chloras) (Cl-).

NITRATAI

Nitratai​ - tai sveikatai kenksminga medžiaga. Jos sankaupa rodo, kad Jūsų vanduo netinkamas naudoti. Viršijant 50 mg/l - vanduo vertinamas kaip pavojingas žmogui (pagal HN24:1998). Tokiu būdu vertėtų susirūpinti savo sveikata ir ieškoti skubaus valymo sprendimo. Tokį vandenį galima atpažinti iš skonio ir kvapo - jis jo neturi. Labai dažnai nitratai į šulinius patenka su gruntiniais vandenimis iš gyvulininkystės fermų, trešiant laukus, šiltnamius ir panašiai. Nuo nitratų turinčio vandens susergama kepenų ligomis, tikimesnis infarktas, pažeidžiamos reprodukcinės funkcijos, taip pat sunkiau įsisavinti deguonį. Negana to, po virinimo ​nitratai​ tampa nitritais, kurių poveikis žmogui yra itin pavojingas. Dėl šios priežasties vertėtų rinktis Resinex įkrovą nuo nitratų. Nitratai ypač pavojingi kūdikiams ir mažiems vaikams, todėl naudojant geriamąjį vandenį labai svarbu pasirūpinti, kad šios medžiagos nebūtų.

Klauskite

Klauskite

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com