Dušo filtras Fit Aqua

Vonios kambaryje įrengę "FITaqua" dušo filtrą galite lengvai pagerinti maudymuisi naudojamo vandens kokybę. Filtras tinka daugumai dušo maišytuvų dėl universalios jungties ir estetiško korpuso.
Kaina
28.00 €
Klauskite

Prekių krepšelis

 • Aprašymas
 • Susijusios prekės
 • Susijusios kategorijos

Jei rūpinatės savo oda ir plaukais, tikriausiai jau žinote, kad vandentiekio vanduo gali turėti neigiamą poveikį.

Tikriausiai tai žinote iš savo patirties:

 • jūsų oda sausa, sudirgusi ir nuolat įsitempusi.
 • odos uždegimai ir ligos, tokios kaip egzema ar psoriazė, paūmėja.
 • jūsų plaukai negyvi, lūžinėja, dažnai vargina pleiskanos.
 • praktiškai "gyvenate vonios kambaryje", nuolat valydami kalkes nuo čiaupų, dušo kabinų ir vonių. Jūs keikiate juodas plyteles ant sienų ir grindų.

Kodėl taip atsitinka? Didelis chloro kiekis sausina odą ir plaukus, o dėl didelės mineralų, pavyzdžiui, kalcio ir magnio druskų, koncentracijos ant armatūros ir plytelių kaupiasi nuosėdos. Kaip atsikratyti odos, plaukų ir kalkių problemų vonios kambaryje? Įdiekite "FITaqua" dušo filtrą. "FITaqua" dušo filtras padaro vandenį saugiu. Jis pašalina kenksmingą chloro poveikį ir sulaiko magnio, kalcio ir sunkiųjų metalų perteklių vandenyje. Kaip tai įmanoma?

"FITaqua" dušo filtro pagrindas - novatoriška KDF filtro sistema. Tai unikali, laboratorijoje sukurta cinko ir vario sudėtis, praturtinta polifosfatu.
Užpildas veiksmingai neutralizuoja vandenyje esantį chlorą, sulaiko ir pašalina:
 • kalcio ir magnio druskas
 • nikelį
 • chromą
 • sunkiuosius metalus
 • bakterijas
Filtruotas vanduo yra švelnesnis, jame nėra mineralinių medžiagų, dėl kurių vonioje ir duše lieka baltų žymių.
Be to, dušo filtro užpildas yra labai veiksmingas ir išsilaiko nuo 3 iki 6 mėnesių reguliariai maudantis duše iki 45 °C temperatūroje.
"FITaqua" dušo filtras veiksmingai išsprendžia minėtas problemas. Sumontavę filtrą galėsite naudotis išvalytu vandeniu, saugiu jums ir jūsų šeimai. Iš karto pastebėsite, kad:
 • oda gerai sudrėkinama ir sumažėja uždegimų.
 • plaukai yra švelnūs ir lengvai valdomi, o dažyti plaukai ilgiau išlaiko spalvą.
 • kosmetika veikia efektyviau, naudojate mažiau vonios kambario cheminių medžiagų.
 • vonios kambaryje nebereikės valandų valandas šalinti vandens dėmių.
 • kai pradėsite naudoti dušo filtrą, mažiau laiko praleisite valydami, o daugiau - su šeima.

Nuolatinis vandens tiekimas yra viena iš būtinų sąlygų, kad žmogus galėtų gyventi gerai įrengtame bute ir tinkamai funkcionuoti. Vis dėlto verta pažymėti, kad net ir esant nuolatiniam vandens tiekimui, jo būklė ne visada būna patenkinama. Dušo vanduo, ypač didesniuose urbanizuotuose miestuose, turi daug trūkumų. Kaip galite rūpintis savo oda ir plaukais, jei duše naudojate prastos kokybės vandenį? "FitAqua" dušo filtras gali būti raktas į gerą vandens kokybę.

Kietas vanduo namuose

Jei kada nors teko susidurti su kietu vandeniu, puikiai žinote, kaip jį atpažinti. Nors teigiama, kad geriamasis kietas vanduo žmogui nekenksmingas, dušo vanduo gali pabloginti plaukų ir odos būklę. Žinoma, kiekvieno žmogaus organizmas yra skirtingas, todėl kietą vandenį naudojančių žmonių organizmas bus paveiktas skirtingai, tačiau vis dėlto verta sužinoti, kokių problemų galite patirti, jei naudojate kietą vandenį.

Kieto vandens poveikis organizmui ir "FitAqua" dušo filtras

Kietas vanduo duše daugeliui naudotojų gali sukelti nemažai priežiūros problemų. Pirmiausia dėl didelio chloro kiekio tokiame vandenyje dažnai pernelyg išsausėja viso kūno oda - maudantis ant odos atsiranda nuosėdų sluoksnis, kuris sukelia dirginimą ir paraudimą, kurį gali lydėti nemalonus niežulys. Tačiau tai dar ne pabaiga - kieto vandens trūkumai: jame esantys sunkieji metalai ir kitos mechaninės priemaišos daro neigiamą poveikį jūsų plaukams. Vietoj gražių, sveikų ir blizgančių sruogų po plovimo matote neryškias, šiurkščias ir sausas sruogas.

Taigi, jei ieškote sprendimo, kaip kovoti su kietu vandeniu, išbandykite "FitAqua" dušo filtrą, kuris gali tapti geriausiu pasirinkimu kovoje su užterštu dušo vandeniu. "FitAqua" dušo filtras dažniausiai rekomenduojamas žmonėms, sergantiems AD (atopiniu dermatitu) arba pleiskanomis, taip pat šeimoms, auginančioms vaikus, kurių oda reikalauja

"FitAqua" dušo filtras - poveikis ir rezultatai

"FitAqua" dušo filtrą galima montuoti dviem būdais - priešais dušo rankeną arba tiesiai į maišytuvą. Šio tipo dušo filtruose ypatingas dėmesys skiriamas odai kenksmingam chlorui pašalinti ir paversti jį saugiais žmogaus sveikatai chloridais. Be to, vandenyje sumažėja mechaninių priemaišų, kurios neigiamai veikia plaukus ir odą.

Dėl sistemoje esančio cinko ir vario nuosėdų "FitAqua" dušo filtras stabdo sunkiųjų metalų, nikelio, bakterijų ir grybelių patekimą į žmogaus organizmą. Taip nereikės nerimauti dėl šiurkščių ir sausų plaukų bei sudirgusios odos. Po ilgesnio naudojimo pastebėsite, kad jūsų plaukai atrodo daug geriau nei prieš įdiegiant "FitAqua" filtrą, be to, jūsų oda taps sveika, o apnašų nuosėdų sumažės.

"FITaqua" dušo filtrai suprojektuoti ir pagaminti Lenkijoje. Dėmesys skirtas, kad filtrų gamybos procesas būtų kuo mažiau kenksmingas aplinkai.

Dušo filtrai palieka mažą anglies dioksido pėdsaką. Tai reiškia, kad viso gaminio gamybos proceso metu, pradedant žaliavų gavyba, gamyba, sandėliavimu ir perdirbimu, į atmosferą išmetamas minimalus šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekis.

Klauskite

Klauskite

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com