Nugeležinimo filtrai

Vandens nugeležinimo filtrai yra vieni būtiniausių įrenginių visiems namams. Taip yra todėl, kad geležies gausu visuose požeminiuose gręžiniuose, jos turi ir vandentiekis. Taigi, norint švaraus geriamojo vandens, neišsiverčiama be šių įrenginių. Mūsų pasiūloje rasite daugybę variantų, pasižyminčių skirtingomis specifikacijomis ir funkcijomis. Vieni pritaikyti namams, kiti – biurui ar komercinėms paskirtims. Siūlome tiek rankinio valdymo, tiek automatinio praisplovimo vandens įrenginius. Nugeležinimo filtrai gali būti su oru – jie panaudojami absoliučiai visose kanalizacijose, arba su kalio permanganatu – panaudojami visose kanalizacijose, išskyrus mikrobiologines.

Kadangi vandens filtrai nuo geležies gali būti labai įvairaus pobūdžio, vardan optimalaus sprendimo rekomenduojame pasitarti su mūsų konsultantais, kurie patars visais vandens valymo klausimais. Priklausomai nuo cheminės vandens sudėties, pateiksime individualų sprendimą – vandens nugeležinimo filtrai atitiks visus Jūsų poreikius. Pasiūloje esantys įrenginiai pagaminti tarptautiniu mastu pripažintų gamintojų, turi svarbiausius europinius sveikatingumo sertifikatus. Negana to, taikome bene ilgiausias garantijas Lietuvoje (iki 5 metų). Po įsigijimo siūlome kasmetinę priežiūrą, kad vandens filtrai nuo geležies dirbtų pagal visus standartus.

Mes visuomet stengiamės derintis prie kliento galimybių, kad vandens nugeležinimo filtrai būtų Jums palankia kaina. Dėl šios priežasties visuomet vertėtų su mumis pasitarti, kad galėtume pateikti geriausią įmanomą pasiūlymą. Iš tiesų vandens filtrai geležiai šalinti – tai puiki investicija, kadangi šie įrenginiai siūlo ne tik apsaugą nuo geležies, bet dalinai apsaugo ir nuo mechaninių priemaišų, rūdžių, smėlio, mangano junginių, sulfidų, sieros ir kitų kenksmingų medžiagų. Tokiu būdu nugeležinimo filtrai yra daugiafunkcionalus sprendimas gera kaina. Visgi susidūrus su normos neatitinkančia geležies koncentracija, atsiranda tiek buitinės, tiek sveikatos problemos.

Produktai

Nugeležinimo filtrai su oru CLACK REKOMENDUOJAME 2

980.00 €
640.00 €
35 %

Nugeležinimo filtrai su oru

818.00 €
580.00 €
29 %

Nugeležinimo filtrai su oru - Run xin

500.00 €

Nugeležinimo filtrai su oru - PENTAIR, Autotrol

930.00 €
630.00 €
32 %

Nugeležinimo filtrai su oru mechaninis valdymas

420.00 €

Nugeležinimo filtrai su kalio permanganatu

725.00 €

Nugeležinimo filtrai gamyklai, įmonei, vandenvietei su oru

4900.00 €

Vandens nugeležinimo sistema visam namui be kanalizavimo

96.00 €

Nugeležinimo filtrai KRAUSEN Ion AQUA MIX 50 844-3072

508.00 €
410.00 €
19 %

FCCFE serija - kasetės su nugeležinimo funkcija

12.60 €

Universalus dvigubas filtras

725.00 €

Klauskite

Klauskite

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com