Vandens maišytuvas - keturios kryptys FXFCH14-4-M_K - C

Keturgubas maišytuvas valytam vandeniui.
Kaina
310.00 €
145.00 €
Klauskite

Prekių krepšelis

  • Aprašymas
  • Techniniai duomenys
  • Susijusios prekės
  • Susijusios kategorijos

opa

Virtuvės maišytuvas Aquafilter 14-M; 14-C , turi aukštą funkcionalumą, kokybę ir universalumą, klasikinis dizainas, tinka dauguma interjerų virtuvėje. Turi vieną dvigubą aeratorių (atskiri kanalai tekančio vandens ir filtruojamo vanduo). Su lanksčiomis metalinėmis žarnelėmis su jų komponentais jungiamaisiais kabeliais su standartiniu vandens valymo pajungimu su 1/4 colio skersmens (6,4 mm).

Keturių krypčių maišytuvas turi keturis vandens šaltinius ir perduoda jį per vieną tašką.

  • gėlam vandeniui;
  • mineralizuotam vandeniui;
  • karštam vandeniui;
  • šaltam vandeniui.

Nauja serija, pasižymi moderniu dizainu ir labai aukšta kokybe. Maišytuvas tinka visoms atvirkštinės osmozės filtrams. Maišytuvas yra labai aukštos kokybės, tvirtas, metalinis korpusas ir snapelis, aukštesnė kokybė nei kitų vandens maišytuvų

  • Maišytuvas blizgus 14-C: iš metalo Bezel GASKET, pagamintas iš ne spalvotųjų lydinių kurie pasižymi atsparumu korozijai. Tai suteikia labai aukštą patvarumą. Visi išoriniai elementai yra kruopščiai padengti chromo sluoksniu, tai padaro produktą estetišką.
  • Maišytuvas matinis 14-M.


Garantijos

2 metų oficiali gamintojo garantija. 2 metų garantija maišytuvo ventiliui.

Naudojimasis

Jungiamas su kriaukle prie šalto, karšto ir papildomai filtruotu vandeniu (su ir be mineralizacijos). Šis sprendimas yra estetinis ir funkcionaliausias spendimas. Diegima keturių krypčių vandens padavimo sistema leidžia apseiti su esamu stalviršiu ir esama kriaukle, be papildomų skylių. Yra dvi atskiros "čiaupo sritys" - pirmoji, ant dešinės pusės kai ranka uždedama ant čiaupo, karšto ir šalto vandens. Maišytuvas leidžia naudotis klasikine funkcija. Pasvirusi į dešinę pusę, kontroliuoja vandens srauto intensyvumas ir juda rankos pirmyn ir atgal (vienas nuo kito ir vienas su kito), nustatyta vandens temperatūrą (nuo gana šaltos, iki labai karštos, mišri temperatūra). Antra, kairėje pusėje išvalyto vandens šaltinis. Leidžia pirmyn ir atgal, jums pasirinkti geriamąjį vandenį iš dviejų jungčių (mineralizuotu vandeniu ir gėlu).

Jei abejojate

Atvykite pas mus į biurą, pavaišinsime jus tyru vandeniu. Galėsite apžiūrėti maišytuvo pavyzdžius, tik prieš tai pasiskambinkite ir plakauskite ar turime vietoje.

Techniniai duomenys

Matmenys (H x P): 40 x 17 cm Spalva: chromas. Vandens pajungimas: 1/2 colio ( karštas ir šaltas vanduo), 1/4 colio (vandens filtro).

Montavimas

Šis kranas ideliai tinka naudoti su mineralizuotu vandeniu. Komplekte visi montavimo priedai (įskaitant elementus prijungimus žarnai iš filtrų) bei instrukcija pajungimo.

Vandens maišytuvą galite lengvai prijungti prie standartinių vamzdžių skersmuo 1/4 coliio (apie 6,4 mm).

Klauskite

Klauskite

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com