Geriamo vandens sistema Morion

Geriamo vandens sistema Morion - Nauja geriamo vandens karta! Geriausia atbulinės osmozės sistema.
Kaina
399.00 €
Klauskite

Prekių krepšelis

 • Aprašymas
 • Techniniai duomenys
 • Veikimas
 • Keičiamos kasetės
 • Susijusios prekės
 • Susijusios kategorijos

Morion

Žengia milžinišką žingsnį geriamojo vandens valymo technologijose ir pristato aukštos kokybės sistemą, kuri gali aptarnauti didelės šeimos vandens poreikius. Kompaktiškas ir efektyvus, palyginus su tradicinėmis atvirkštinio osmoso vandens valymo sistemomis. Su Morion gausite visiškai švarų ir gryną vandenį už mažesnę kainą.  Vaizdo rezultatas pagal užklausą „kava arbata“

Jūsų vanduo

Morion sistemos išfiltruotas vanduo prilygsta aukščiausios kokybės vandeniui. Atvirkštinio osmoso sistema pašalina daugybė visų nešvarumų iš jūsų vandenio, įskaitant kalkes, chlorą, šviną ir kitus metalus, tai pat ir bakterijas. Galitė pamiršti apie baltas nuosėdas ir kalkės!
Atraskite tikrąjį kavos ir arbatos skonį.

Ypatinga po-filtracija

Švaraus vandens rezervuaras yra tinkama vieta daugintis bakterijoms. Jas sustabdyti ir užkirsti kelią jų augimui, Morion turi įrengtą sudėtinį filtrą. Antibakterinė po-filtravimo kasetė sustabdo visus nešvarumus didesnius nei 0,1 mikrono, įskaitant bakterijas ir Giardia cistas.
Jūsų vanduo bus bekvapis ir ypač švarus, todėl tiks net vaikams ir alergiškiems žmonėms.

Morion yra iki 50% mažesne bei kompaktiškesne nei tradicinės RO valymo sistema. Todėl lengvai įmontuosime po kriauklę.
oiiiiiii

Efektyvus vandens rezervuaras – dirba jau prie 1,5 bar.
opppp

Morion yra apginkluotas vanduo vandens rezervuare, kuris sukuria nulinį slėgį filtruoto vandenio. Tai leidžia efektyviai naudoti Morion sistemą prie žemo 2 bar slėgio be jokio slėgio pakėlimo.. Rezervuaras taip pat gali būti pripildytas mažiau kaip per 1 valandą net prie pačio mažiausio slėgio.

Sutaupykite iki 50% išmetamo vandens ape 9 tonas vandens per metus.
Dėl efektyvaus rezervuaro membranos ir vožtuvų sistemos, Morion išvalyto ir išmetamo vandens į kanalizaciją santykis išlieka žemiau 4:1 ir nesvarbu, kiek vandens yra bake ir koks vandens tiekimo slėgis.
Tradicinių RO su oro ir vandens rezervuaru valymo santykis svyruoja tarp 1:10 ir 1:15 3 bar slėgyje.

Garantijos

2 metų oficiali gamintojo garantija. Mes užtikriname visam 10-ies metų laikotarpiui švarų vandenį, suteikiame 10 metų aptarnavimo garantiją, vandens sistemos atnaujinimą, sugedusių dalių nemokamą keitimą. Visą laikotarpį kokybiško vandens tiekimą, galimybę vandens sistemą grąžinti per 7 dienas nuo įsigijimo datos.

Priežiūra

 • Sistemos valymo kasetės keičiamos tik kas 6 mėnesius arba kas 12 mėnesių, keitimus atlieka kvalifikuoti specialistai. Keičiami 4 valymo elementai. Susisiekiame su Jumis bei primename apie periodinį vandens filtrų keitimą.
 • Sistemos šiuolaikinė atbulinio osmoso membrana ilgaamžė.

Naudojimasis buityje

 • Tinka akvariumams, lygintuvams pildyti;
 • Kambarinėms gėlėms laistyti;
 • Konservavimui, marinavimui;
 • Automobilinio langų skysčio skiedimui.

Įrengimas

Vandens valymo sistemą įrengiame sutartą dieną. Įrengimo trukmė 1 valanda. Sumontuosime vandens valymo sistemą po virtuvine kriaukle arba šalia;
Garantuojame darbų kokybę. Kvalifikuotas specialistas apmokys, kaip naudotis vandens valymo sistema, įteiksime sertifikatus, instrukcijas, garantijos knygelę, patikrinsime vandens sistemos veikimą.

Servisas

Vandens sistemoms reikalingas periodinis aptarnavimas ir priežiūra, vandens tikrinimas, rezervuaro dezinfekcija. Vadovaujantis gamintojo nurodymais, vandens valymos sistemos filtrai privalo būti keičiami periodiškai kas 6 mėnesius, nes nuolat vandenyje esantys filtrai pradeda irti, pūti ir rūgti. Juose kaupiasi rūdys, smėlis, akmenys, žvyras, molis, naftos produktai, chloroformas ir kalkės. Nepakeitus laiku filtrų įranga užsiteršia ir neefektyviai valo vandenį. Periodinės priežiūros metu filtrus nemokamai pakeičia meistras (mokama tik už keičiamus vandens valymos sistemos filtrus). Tai įeina į garantinį aptarnavimą. Filtrai keičiami originaliais, rekomenduojamais gamintojo. Jei sistemos naudotojas nusprendžia keistis filtrus pats – netenka priežiūros garantijos. Tuomet meistro atvykimas ir darbas prižiūrint sistemą kainuoja. Žmonės, keisdami filtrus į neoriginalius, kurie neaiškiu būdu pateko į Lietuvos rinką, užteršia geriamo vandens sistemą. Dėl to gaunamas vanduo būna su nesubalansuotu pH – taip padidėja tikimybę susirgti skrandžio opa, silpnėja organizmas, vystosi įvairios ligos. Mes, vykdydami savo veiklą, įsipareigojame:

 • Suteikti gamyklinę garantiją.
 • Atlikti kasmetinę sistemų priežiūrą.
 • Nemokamai teikti vandens valymo sistemos patikrą, priežiūrą bei konsultavimo paslaugas.
 • Nustatytais terminais šalinti vandens valymo sistemos gedimus.
 • Reaguoti į įvairius kliento pageidavimus, pastabas.

Užsisakykite dabar

Pildykite šią užklausos formą, skambinkite tel.: 8612 91 400. Pageidaujantiems siunčiame komercinį pasiūlymą - valytis vandenį. Įrengiame per 1 valandą, kitą dieną, Jums patogiu metu.

Užsisakykite dabar ir mes įrengsime bei pristatysime vandens valymo sistemą nemokamai visoje Lietuvoje.

Techniniai duomenys

Matmenys:
Plotis 19 cm
Gylis 42 cm
Aukštis 37,5 cm
Specifikacijos:
Našumas 190l/24val.
Vandens indo talpa 5l
Membrana Aquaphor K-50

Veikimas

 

Keičiamos kasetės

1. Kasečių kompletas:

1. Kasetė Aquaphor anglis K1-02, 3 mikronų 
2. Kasetė Aquaphor anglis K1-03, 5 mikronų
3. Kasetė Aquaphor K1-07 anglis 2vnt.

2. Kasečių kompletas:

1. Kasetė Aquaphor anglis K1-02, 3 mikronų
2. Kasetė Aquaphor anglis K1-03, 5 mikronų
3. Kasetė Aquaphor K1-07 anglis
4. Kasetė Aquaphor K1-07M (mineralizatorius)

Kasečių aprašymas:

1. Kasetė Aquaphor anglis K1-03, 3 mikronų - giliai gryninimas geriamasis vandenuo. Sumažina visas bendras priemaišas, įskaitant chlora, švina, bakterijas ir kietąsias daleles iki 5μm dydžio. Filtravimo procesas Morionas atvirkštinio osmoso geriamojo vandens sistema. Šia kasetė rekomenduojama keisti kasmet.
2. Kasetė Aquaphor anglis K1-03, 5 mikronų - giliai gryninimas geriamasis vandenuo. Sumažina visas bendras priemaišas, įskaitant chlora, švina, bakterijas ir kietąsias daleles iki 5μm dydžio. Filtravimo procesas Morionas atvirkštinio osmoso geriamojo vandens sistema. Šia kasetė rekomenduojama keisti kasmet.
3. Kasetė Aquaphor K1-07 - Anglies kasetė
4. Kasetė Aquaphor K1-07M (mineralizatorius) - vandens kondicionierius ir mineralizacija. Praturtina vandenį mineralais, kurie pagerina skonį ir turi teigiamą poveikį sveikatai. Filtravimo procesas Morionas atvirkštinio osmoso geriamojo vandens sistemos. Šia kasetė rekomenduojama keisti kasmet.

Klauskite

Klauskite

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com