Minkštinimo įkrova Ecotar B

Minkštinimo-nugeležinimo įkrova Ecotar B.
Kaina
145.00 €
Klauskite

Prekių krepšelis

  • Aprašymas
  • Susijusios prekės
  • Susijusios kategorijos

Ecotar įkrovų serija – tai daugiakomponentės įkrovos vandens filtrams, gaminamos Geyser kompanijos (Sankt Peterburgas). Priklausomai nuo pasirenkamo tipo, Ecotar įkrova yra skirta valyti vandenį nuo geležies, ar mechaninių nuosėdų kaip pvz., akmenukai ar plastikas. Ecotar įkrovų išskirtiniai bruožai – ilgaamžiškumas ir kokybė, nes, kitaip nei kitos, Ecotar įkrova nepakeičia spalvos dėl vandens sudėtyje esančio geležies ir valo bei minkština vandenį nenutrūkstamai.

Nuotraukoje galite matyti palyginimą tarp Ecotar įkrovos (dešinėje) ir įprastinės įkrovos (kairėje) po naudojimo: įprastinė įkrova praradusi pirminę juodą spalvą, todėl geležis nebeišvaloma.

ecotar ikrova palyginimas

Jei jūsų vandens geležingumas didesnis nei 0,2 mg/l, rekomenduojama papildomai naudoti specialius miltelius AIRON. Ši medžiaga užtikrina nuolatinį įkrovos atnaujinimą.

Ecotar B įkrova – tai katijoninė derva, skirta iš vandens pašalinti ištirpusias geležies, mangano, kietųjų druskų daleles bei amonį kai bendrasis geležies kiekis vandenyje siekia iki 15 mg/l. Rekomenduojama naudoti iš artezinių gręžinių išgaunamo vandens filtravimui.

Ecotar B pakuotę sudaro 28,3 l talpos katijoninės dervos maišas.

Apribojimai: Ecotar A Ecotar B Ecotar B30 Ecotar C
Laisvas cloras, mg/l, ne daugiau kaip 0,1
Drumstumas, mg/l, ne daugiau kaip 3
Geležis, mg/l, ne daugiau kaip 8 15 30 2
Manganas, mg/l, ne daugiau kaip 2 2 2 2
Kietumas, mg/l, ne daugiau kaip 10 12 12 10
Permanganato oksidacija, mg/l, ne daugiau kaip 10 3 3 10
Bendras druskos kiekis, g/l, ne daugiau kaip 2

Klauskite

Klauskite

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com