Indikatorinės juostelės PH, kietumo, nitratų nustatymui bei baseinams

Indikatorinės juostelės po 100 vnt.
Kaina
20.00 €
Klauskite

Prekių krepšelis

  • Aprašymas
  • Susijusios prekės
  • Susijusios kategorijos

1. pH juostelės nuo nuo 0 iki 14 pH

1Nekenksmingos aplinkai indikatorinės juostelės su atskiromis spalvų zonomis. Kiekviena juostelė yra pakankamai ilga, kad testuotojas neturėtų jokio sąlyčio su testuojamu skysčiu, o tiriamam skysčiui jautrios zonos yra pačiame juostelės gale. Atlikus bandymą, juostelę reikia palyginti su spalvų gama, pateikta ant pakuotės. Kiekviena juostelės jautrioji zona, atitinka spalvos laukelį, esantį spalvinėje gamoje. Nereikia juostelės apversti ar kaip nors kitaip bandyti derinti spalvas. Trys spalvų zonos leidžia gauti tikslius matuojamo skysčio pH rezultatus.

2. Universalūs indikatoriniai pH popierėliai

2Universalus indikatorinis popierėlis yra vienas iš populiariausių pH testo metodų, naudojamas įvairiausiems tyrimams atlikti. Testų rezultatai yra gaunami palyginant popierėlio spalva su spalvų gama, pateikta ant pakuotės. Universalūs indikatoriniai popierėliai yra gaminami naudojant ypač aukštos kokybės popierių. Naudojamas popierius yra akredituotas pagal ISO 9001 sistemą, kuri užtikrina aukščiausią kokybę

3. Indikatorinės pH juostelės vynui

3Šios indikatorinės pH juostelės yra skirtos sulčių pH lygiui vyno fermentacijos metu nustatyti. Tereikia, kad tiriamos vyno sultys apsemtų juostelės jautriąją zoną. Gautą žalsvą spalvą palyginti su spalvine gama pateikta ant juostelių įpakavimo.

4. Indikatorinės pH juostelės alui

4Indikatorinės juostelės alui yra skirtos alaus misos pH matavimui. Įmerkite indikatorinę juostelę į alaus misą, ištraukite ir palyginkite jautriosios zonos rusvą spalvą su spalvinėje gamoje pateiktais atsakymais.

5. Indikatorinės pH juostelės 3.6 - 5.1 pH

5Nekenksmingos aplinkai indikatorinės juostelės su viena aktyvia spalvos zona. Kiekviena juostelė yra pakankamai ilga, kad testuotojas neturėtų jokio sąlyčio su testuojamu skysčiu, o tiriamam skysčiui jautrioji zona yra pačiame juostelės gale. Atlikus bandymą, aktyviosios zonos spalvą reikia palyginti su spalvų gama, pateikta ant pakuotės. Juostelės matuoja net 0,3 pH reikšmės tikslumu. 

6. Indikatorinės pH juostelės 5.2 - 6.7 pH

6Nekenksmingos aplinkai indikatorinės juostelės su viena aktyvia spalvos zona. Kiekviena juostelė yra pakankamai ilga, kad testuotojas neturėtų jokio sąlyčio su testuojamu skysčiu, o tiriamam skysčiui jautrioji zona yra pačiame juostelės gale. Atlikus bandymą, aktyviosios zonos spalvą reikia palyginti su spalvų gama, pateikta ant pakuotės. Juostelės matuoja net 0,3 pH reikšmės tikslumu. 

7. Indikatorinės pH juostelės 6.8 - 8.3 pH

7Nekenksmingos aplinkai indikatorinės juostelės su viena aktyvia spalvos zona. Kiekviena juostelė yra pakankamai ilga, kad testuotojas neturėtų jokio sąlyčio su testuojamu skysčiu, o tiriamam skysčiui jautrioji zona yra pačiame juostelės gale. Atlikus bandymą, aktyviosios zonos spalvą reikia palyginti su spalvų gama, pateikta ant pakuotės. Juostelės matuoja net 0,3 pH reikšmės tikslumu. 

8. Indikatorinės juostelės 2.0-9.0 pH (100 vnt.)

8Nekenksmingos aplinkai indikatorinės juostelės su atskiromis spalvų zonomis. Kiekviena juostelė yra pakankamai ilga, kad testuotojas neturėtų jokio sąlyčio su testuojamu skysčiu, o tiriamam skysčiui jautrios zonos yra pačiame juostelės gale. Atlikus bandymą, juostelę reikia palyginti su spalvų gama, pateikta ant pakuotės. Kiekviena juostelės jautrioji zona, atitinka spalvos laukelį, esantį spalvinėje gamoje. Nereikia juostelės apversti ar kaip nors kitaip bandyti derinti spalvas. Trys spalvų zonos leidžia gauti tikslius matuojamo skysčio pH rezultatus. Ypatingai tikslios indikatorinės juostelės pH rezultatus pateikia 0.5 pH tikslumu.

9. Indikatorinės juostelės NITRATAMS

9Indikatorinės juostelės nitratams – greitai ir lengvai nustato nitratų kiekį skysčiuose. Nitratai yra azoto junginiai susidarantys dirvožemyje nitrifikacijos proceso metu bei mineralizijuonatis organiniams junginiams, turintiems azoto. Nitratų indikatorinės juostelės yra naudojamos nitratų kiekiui dirbamoje žemėje, daržovėse, vandens baseinuose, akvariumuose ir vandens kokybei nustatyti.

10. Indikatorinės juostelės BASEINAMS

10Indikatorinės juostelės plaukimo baseinams yra skirtos patikrinti vandens kokybę baseine. Plaukimo baseinų indikatorinės juostelės pateikia pH, chloro ir šarmingumo testų rezultatus. Nuolatinis tokių testų atlikimas užtikrina, kad baseinas yra švarus ir saugus. Bendras vandens šarmingumas turėtų būti nuo 60 ppm iki 180 ppm. Idealus šarmingumo intervalas yra 80 - 100 ppm. pH standartas yra nuo minimalaus 7.0 lygio iki maksimalaus 7.6 lygio. Idealus pH lygis yra laikomas 7.2 - 7.4. Chloro koncentracija: 0,5 - 2,0 mg/L.

11. Indikatorinės juostelės vandens kietumui nustatyti

11Šis testas greitai ir lengvai nustatys vandens kietumo lygį. Vandens kietumas priklauso nuo to – koks kiekis kalcio ir magnio druskų jame yra. Vandens kietumas yra išreiškiamas CaCO3 mg/l ir klasifikuojamas į dvi grupes – kietas ir minkštas vanduo. Indikatorinės juostelės vandens kietumui nustatyti yra su jautriu laukeliu, kuris nusidažo atitinkama spalva, nurodančia vandens kietumo lygį. Laukelio spalvą reikia palyginti su spalva ant įpakavimo.

 

Klauskite

Klauskite

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com