Vilniaus apskritis

Asbestiniais vamzdžiais tiekiamas vanduo Vilniuje - Grigiškėse. Pamastykime. Gal ir pro mūsų kraną bėga vandentiekio tiekiamas vanduo kuris turi asbesto – nuodų?

http://zebra.15min.lt/lt/video/kk2-asbesto-vamzdziai.html - video pašalintas.

_______________________________________________________________________________________________________________

Paieškoję internete apie vandens kokybę Vilniaus vandenų puslapyje radome naudingos informacijos, susisteminome dokumentus, raudona spalva pažymėjome kenksmingus elementus. Išsamią informaciją prisegtoje Exel lentelėje.

_______________________________________________________________________________________________________________

 

Čia matysite iš kur gaunate savo vandenį Vilniuje.

UAB „Vilniaus vandenys“ vartotojams tiekia tik požeminį vandenį iš giluminių gręžinių. Bendrovės vandens tiekimo sistemą sudaro 30 vandenviečių, kuriose veikia 274 gręžiniai, iš jų 251 – Vilniaus mieste. Gręžinių gylis – 40-180 m. 1379 km vamzdyno, iš jų Vilniaus mieste – 1314 km. Centralizuotomis šalto vandens sistemomis naudojasi 553,3 tūkst. vartotojų, iš jų Vilniaus mieste – 531,4 tūkst. vartotojų.

Didžiausi vandens gerinimo įrenginiai – Antaviliuose, iš kur į Vilnių tiekiama apie 41 proc. viso miestui tiekiamo geriamojo vandens ir juo aprūpinami Valakupiai, Santariškės, Baltupiai, Šeškinė, Fabijoniškės, Pašilaičiai, Justiniškės, Viršuliškės, Žirmūnai, Šnipiškės, Jeruzalė, dalis Antakalnio ir Žvėryno. Antavilių vandentiekio stotis aprūpina vandeniu apie 250 000 gyventojų.

http://www.vv.lt/lt/vandens_kokybe/zemelapis.php

Klauskite

Klauskite

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com