Privatumo politika

Privatumo politika

Mūsų pagrindinė užduotis – garantuoti geriausius vandens valymo sprendimus. Dėl šios priežasties asmens duomenų klausimas mums yra toks pat svarbus. Toliau paaiškinsime, kaip ir kodėl klientų informacija yra renkama, saugoma, apdorojama bei naudojama.

Kam naudojamas Jūsų vardas bei kita kontaktinė informacija?

  • Asmeninė informacija yra būtina norint įvykdyti mūsų sutartį su Jumis: užsakymų apdorojimui, prekių išsiuntimui. Tam reikalingas kliento vardas bei kiti kontaktiniai duomenys.
  • Išsiunčiame teikiamų paslaugų pranešimus (telefonu arba el. paštu). Pranešame apie užsakymų atnaujinimus bei priminimą dėl filtro priežiūros. Duomenys taip pat naudojami užsakymo patvirtinimui. Gavę žinutę žinosite, kad vykdome sutartį, o Jūs gaunate tai, ką iš tiesų užsisakėte.
  • Duomenys naudojami naujos prekybinės informacijos siuntimui (telefonu arba el. paštu). Pranešame apie paslaugas bei naujus vandens valymo sprendimus. Šiuos pranešimus siunčiame tik su Jūsų leidimu.
  • Kontaktinė informacija naudojama sukčiavimo nustatymui ir prevencijai, t.y. norint užkirsti kelią sukčiavimui prieš Jus arba UAB „Aqua Vilnius“.
  • Asmeniniai duomenys renkami, kad žinotume, kurios prekės labiausiai patinka klientui. Siekiame, kad pasiūloje būtų tai, kas domina būtent Jus, kad galėtume pasiūlyti daugiau nei kitos vandens filtrų pardavimo įmonės.

Jūsų mokėjimo informacija

Mes naudojame saugias trečiųjų šalių mokėjimų paslaugas, todėl reguliariai negauname Jūsų mokėjimo informacijos. Mokėjimo informacija naudojama nusprendus, kad norima grąžinti prekę (suteikiame pinigų grąžinimo garantiją). Ji taip pat naudojama sukčiavimo nustatymui bei prevencijai.

Jūsų kontaktinė istorija su mumis

Saugome informaciją, kurią pasakėte, pavyzdžiui, telefonu, socialiniuose tinkluose arba tiesioginio pokalbio metu. Ši informacija renkama dėl dviejų priežasčių. Visų pirma, taip garantuojame klientų aptarnavimą ir palaikymą. Žinome, kad vykdome pasirašytą sutartį. neapleidžiame Jūsų net ir tada, kai nusipirkote mūsų siūlomus filtrus. Visų antra, žinodami Jūsų įrangą, periodiškai susisiekiame, siūlome aptarnavimą. Taigi informacija saugoma tam, kad palaikytume tvarkingą vandens filtrų darbą, o Jūs liktumėte patenkinti. Taip pat pasiteiraujame, ar neatsidaro naujų poreikių, stengiamės pasiūlyti patį geriausią klientų aptarnavimą.

Jūsų pirkinių istorija ir išsaugotos prekės svetainėje

Saugome pirkinių informaciją – ką nusipirkote ir laikėte prekių krepšelyje. Šią informaciją laikysime tol, kol reikės, kad galėtume Jums teikti paslaugas, įskaitant su klientų palaikymu susijusias procedūras, ataskaitų teikimą ir tendencijų analizę.

Jei tai pagrįstai reikalinga, mes taip pat galime ilgiau laikyti kai kurią jūsų informaciją. Tai atliekama norint atitikti teisinius ar norminius reikalavimus, išspręsti ginčus ar užkirsti kelią sukčiavimui, piktnaudžiavimui, taip pat vykdytų mūsų sąlygas.

Kliento informacijos saugumas

Jokia Jūsų asmens duomenų dalis niekada nebus parduota niekam, įskaitant jūsų vardą, adresą, el. pašto adresą ar kredito kortelės informaciją.

Klauskite

Klauskite

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com