Kitas vandens gerinimas
Pasikeitusioje sveikos mitybos piramidėje vis svarbesnis vaidmuo tenka vandeniui / 2013-06-15
Net žiemą nuo sauso oro kenčia žmogaus organizmas, nes didžiąją dalį laiko praleidžiame uždarose patalpose, o čia oro drėgnumas neretai būna toks kaip Sacharos dykumoje.
Kiekvieną dieną – po aštuonias stiklines geriamojo vandens. Šia taisykle turėtų vadovautis žmonės, norėdami džiaugtis gera savijauta ir nesikankinti dėl vidurių užkietėjimo, naujų raukšlių.
Sukepusios lūpos, išdžiūvęs gomurys, suvytusi oda – šie požymiai rodo, kad organizmui trūksta skysčių, nors žmogus gali smarkiai neprakaituoti.
Tyrimų duomenimis, šalies gyventojų mityba nėra sveika.
„10 stiklinių vandens“ (III savaitė) sumažėjo svoris, nebeliko pagirių / 2013-06-15
Mielos moterys, paruoškit indus su vandeniu, nes šiandien yra viena iš trijų progų per metus, kai itin retai staigmenas darantis jūsų vyriškis bent jau teoriškai turėtų grįžti su gėlėmis, o jums nereiktų galvoti „ką ir vėl tas bjaurybė prisidirbo“.
„10 stiklinių vandens“ (II dalis) dingo galvos ir nugaros skausmai / 2013-06-15
Pasveikinkit vienu kitus, juk tai daryti šitaip lengva! Su saule, su pavasariu, su stikline vandens - tegul visi nustemba. Man pirmoji pavasario diena ypatinga dar ir tuo, jog šiandien yra lygiai dvi savaitės, kai gyvenu „10 stiklinių vandens“ per dieną ritmu.
Eksperimentas: 326 stiklinių vandens / 2013-06-15
Praėjo lygiai keturios savaitės nuo vasario pabaigos. Kas čia tokio ypatingo, paklaustumėte. Visų pirma tai, jog, užuot pradėję mėgautis pavasariu, mes ir toliau, norime to ar ne, turime gerėtis žemę apklojusiu sniego patalu.
Eksperimentas: 10 stiklinių vandens per dieną (I dalis) / 2013-06-15
Penktadienis, tad gurkšnis po gurkšnio ištuštinu jau ketvirtą stiklinę. Ne, ne kokio tauraus gėrimo, po kurio gyvenimas nusidažo kitomis spalvomis, o išsijungę savitvardos bei saiko saugikliai skatina elgtis žaismingai, nerūpestingai ir gal kiek valiūkiškai. Paprastai tokios akimirkos vėliau atsimenamos dėliojant fragmentinę mozaiką bei raustant dėl to, ką norėtum tarsi išrauti iš taip netolimos praeities.
Vanduo valomas jonų mainu būdu
Mokslininkai įspėja: vandens filtrai ne gerina, o gali sugadinti vandenį.
LTV laidoje „Panorama“ (2013 02 28) skelbiama, kad, mokslininkų teigimu, naudodami vandens filtrus gyventojai gali rimtai pakenkti savo sveikatai.
Nepasiduokite masinei psichozei. Filtrus reikėtų naudoti pagal paskirtį. Kai kurie jų iš vandens pašalina žmogui naudingas medžiagas (kalcį, magnį, kalį) ir jas pakeičia natriu. Natris – kenksminga medžiaga. Šios medžiagos gamtoje yra labai mažai.
Taigi norime pažymėti, kad minkštinimo įranga yra skirta buitiniams prietaisams. O norint vandenį naudoti gėrimui rekomenduojame jį valytis PURE, EXCITO L, SUPREME RO7 sistemomis. Tokiu būdu vanduo išsaugo visas mineralines medžiagas ir yra tinkamas gerti. Šios sistemos vandenį padaro idealų gėrimui po minkštinimo įrangos.
Lietuvos higienos norma 24:2003 / 2012-06-14
Lietuvos higienos norma 24:2003. Cloro junginiai – ozonas.
Ši higienos norma nustato geriamojo vandens ir buityje naudojamo vandens saugos ir kokybės reikalavimus.
Geriamąjį vandenį galima dezinfekuoti chloru, natrio hipochloritu, kalcio hipochloritu, magnio hipochloritu, chlorkalkėmis, chloro dioksidu, ozonu.
Vilniaus viešai tiekiamame geramajame vandenyje iškilus mikrobinės taršos pavojui UAB "Vilniaus vandenys" eksploatuojamos vandenvietės turi galimybę dezinfekuoti geriamąjį vandenį natrio hipochlorito tirpalu.
Virintas vanduo / 2012-04-02
Virintas vanduo „išplauna“ kalcį
Kinų kilmės kanadietis mokslininkas Chuanas Gochė neseniai nustatė, kad pagrindinė priežastis, kodėl Kinijos gyventojų organizmuose stinga kalcio, yra jų įprotis gerti virintą vandenį.
Patobulintas vanduo / 2011-10-30
Ar vanduo, kurį geriame, tikrai yra energijos šaltinis?
Dar nedaugelis žino, kad vanduo gali būti suaktyvintas ir įgyti naujų, unikalių savybių. Geriamam vandeniui „pasisvečiavus“ vandens jonizatoriuose PTV, vienu metu pasigamina dviejų požymių jonizuotas vanduo. Tai šarminis (gyvasis) ir rūgštinis (negyvasis) vanduo, turintis silpną neigiamą ir teigiamą krūvį – oksidacinį-redukcinį potencialą (ORP).
Koks tai vanduo, kuo jis geras sveikam ir kodėl būtinas sergančiam žmogui, klausiame gydytojos iš Vokietijos, medicinos mokslų kandidatė Dinos Aschbach-Gitelman 16 metų tyrinėja jonizuotų tirpalų savybes.