Geriamo vandens aparatai

Geriamo vandens aparatai - tai vandens išpilstymo aparatai, puikiai pritaikyti biurams, ligoninėms, mokykloms, viešbučiams bei kitoms vietoms, kur būtinas pastovus geriamojo vandens tiekimas. Jie siūlo kambario temperatūros vandenį, karštą vandenį kavai bei arbatai, arba šaltą vandenį, kai norima paprasčiausiai atsigaivinti. Kai kurie specialūs modeliai taip pat siūlo mineralizuotą vandenį. Geriamo vandens aparatai pasižymi moderniu ir išvaizdžiu dizainu, yra ekonomiški bei draugiški gamtai, kadangi nereikalauja dažno plastikinių butelių panaudojimo. Vanduo gaunamas greitai ir patogiai, vos vienu mygtuko paspaudimu. Įrenginiai gali būti prijungiami net ir prie sudėtingiausių vandentiekio vietų.

Mūsų siūlomi geriamo vandens aparatai yra dviejų rūšių: vandens išpilstymo aparatai su filtrais bei vandens išpilstymo aparatai su buteliais. Pirmasis variantas - tai aukščiausios kokybės vandens įrenginiai su keletu filtravimo pakopų. Jie vandenį išvalo idealiai, todėl gaunamas nepaprastai skaidrus, skanus geriamasis vanduo, kuris organizmą apsaugo nuo kenksmingų priemaišų, o pačius aparatus nuo kalkių bei su tuo susijusių gedimų. Antrasis variantas yra įprasti vandens aparatai su 19 litrų plastmasiniais buteliais. Jie vandens nevalo. Nepriklausomai nuo to geriamo vandens aparatai pasižymi gera kaina, norint pamėginti siūlomi nuomai, yra puikus pasirinkimas biurui. 

Susisiekite su mumis! Kvalifikuoti specialistai atsakys į visus Jums kylančius klausimus, padės išsirinkti tinkamiausią geriamojo vandens aparatą.

Produktai

Geriamo vandens aparatas ENKI

1882.53 €

5 valymo etapai - osmoso sistema: KRAUSEN 75 White Star

520.00 €
416.00 €
20 %

GROHE BLUE gertuvė

18.60 €

GROHE BLUE stiklinės (6 vnt.)

50.00 €

GROHE Blue angliarūgštės balionai 4 vnt. po 0,425 g

160.00 €

GROHE BLUE grafinas

53.20 €

Klauskite

Klauskite

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com