Organikos filtrai

Jeigu Jūsų vartojamas vanduo turi spalvą, kvapą ar geležies nuosėdų, nemaža tikimybė, jog jį būtina valyti nuo organinių priemaišų. Per didelis kalio permanganato ar visos organikos kiekis daro neigiamą poveikį žmogaus sveikatai, gali padidėti tikimybė sirgti kepenų ligomis. Tokio vandens neveikia nugeležinimo ir minkštinimo filtrai, todėl siūlome nemokamai išsitirti vandenį pas mus ir, jeigu reikės, įsigyti organikos filtrą.

Mūsų siūlomus filtrus gamina lyderiaujančios Europos šalyse įmonės, pasitelkdamos aukštąsias technologijas, todėl iš karto pajusite vandens filtrų kokybę ir efektyvumą. Mūsų kataloge rasite keletą skirtingų rūšių organikos filtrų, kurie: valo tik organines priemaišas; valo organines priemaišas ir minkština vandenį; valo organines priemaišas, nitratus ir minkština vandenį; valo organines medžiagas, geležį, nitratus, amonį, amoniaką, manganą ir minkština vandenį. Organikos filtrai visiškai išvalo vandenį, padaro jį nekenksmingą žmogaus organizmui ir panaikina nemalonų kvapą.

Susisiekite su mūsų specialistais jau dabar ir jie atsakys į visus Jums iškilusius klausimus apie organikos filtrus, patars kokį vandens filtrą pasirinkti ir pateiks Jums išskirtinį individualų pasiūlymą.

Produktai

BWT minkštinimo ir nugeležinimo filtras Trinity

1452.00 €

Minkštinimo - Nugeležinimo - Organikos filtrai kompaktiški CLACK CORP JAV, CWS REKOMENDUOJAME

1210.00 €
860.00 €
29 %

Organikos ir nitratų valymo filtrai kompaktiški CLACK CORP JAV

1030.00 €
730.00 €
29 %

Organikos valymo filtrai visam namui REKOMENDUOJAME

1024.00 €
724.00 €
29 %

Organikos valymo filtrai visam namui RUN XIN Rekomenduojame

650.00 €

Klauskite

Klauskite

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com