Anglies filtrai

Anglies filtrai namams yra reikalingi tuomet, kai vandentiekio vanduo turi pesticidų. Papildomai, šie vandens filtrai apsaugo nuo kenksmingo laisvojo chloro, organinių junginių, blogo skonio ir kvapo, fenolio ir benzeno. Aktyvuotos anglies vandens filtrai taip pat atlieka minimalų mechaninį vandens valymą, pašalina stambesnes kietąsias daleles (smėlį, rūdis, molį). Būtent dėl šios priežasties tai yra naudinga investicija vardan Jūsų sveikatos. Aukštą kokybę garantuoja visuotinai pripažintų gamintojų ženklai: Aquafilter ir ClackCorp. Šias įmones Lietuvoje atstovaujame jau daug metų, todėl puikiai suprantame jų įrangos privalumus, galima patarti, kas atitiks Jūsų švaraus vandens poreikius.

Šios rūšies vandens filtrai gali būti įvairių rūšių. Kaip užpildas naudojama aktyvuota anglis arba kokosų drožlių anglis. Prasiplovimas gali būti automatinis pagal prabėgantį vandens kiekį ir laiko intervalus arba rankinis, regeneruojamas (būtinas pajungimas prie kanalizacijos) arba neregeneruojamas. Mūsų pasiūlai priklauso tiek druskos nenaudojantys katalitiniai filtrai, tiek standartiniai aktyvuotos anglies filtrai. Kai kuriems rinkiniams priklauso ne tik vandens valymo filtras, bet ir specialiai parenkama įkrova, kolona bei valdymo vožtuvas, leidžiantis sutaupyti laiko įrenginio priežiūrai.

Mūsų siūlomi anglies vandens filtrai pasižymi klientams palankia kaina bei europiniais sertifikatais. Negana to, jiems taikoma iki 3 metų garantija, kuri garantuoja jų aukštą kokybę. Nepriklausomai nuo to, visuomet rekomenduojame išsitirti savo vandens sudėtį, kad būtų parenkamas pats tinkamiausias vandens filtras Jūsų namams. Toks tyrimas yra greitas ir nesudėtingas, o prireikus ištirti visapusę vandens sudėtį, vandenį siunčiame į laboratorijas. Todėl rekomenduojame pasitarti su mūsų konsultantais - jie visada pasiruošę padėti. Atsižvelgus į Jūsų reikalavimus, bus parenkamas sprendimas, kuris atitiks individualias Jūsų namų vandens problemas.

Produktai

Anglies filtrai rekomenduojame

778.00 €
540.00 €
31 %

Anglies filtrai - Run xin

470.00 €

Anglies filtrai - mechaninis valdymas

415.00 €

Katalitinės aktyvuotos anglies filtras

819.00 €

H10B korpusas ir FCCBL-S anglies filtras

32.00 €

Big Blue 10

106.00 €

Big Blue 20

132.00 €

Big Blue korpusai ir filtravimo kasečių rinkinys

289.50 €

Klauskite

Klauskite

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com