Ozono generatorius Krausen Air 80

Šis Krausen gamintojo ozono generatorius yra naudojamas paviršių dezinfekavimui - pašalinamos organinės ir neorganinės priemaišos. Įrenginio poveikis matomas akimirksniu. Paviršiai tampa įvairiapusiškai švarus ir nebeturi nemalonaus kvapo. Šiuo įrenginiu gali būti valomai įvairūs paviršiai - daržovės, vaisiai, mėsos, indai ir t.t. Šis ozonatorius - tai pati veiksmingiausia ir ekologiška priemonė paviršių dezinfekcijai.
Kaina
144.00 €
Klauskite

Prekių krepšelis

 • Aprašymas
 • TECHNINIAI DUOMENYS
 • SUSIJĘ STRAIPSNIAI
 • NAUDOJIMOSI INSTRUKCIJA
 • Susijusios prekės
 • Susijusios kategorijos

krausen-logo.png

OZONATORIAUS PASKIRTIS 

Dėl puikių savybių, kurios parankios tiek dezinfekavimui, tiek oksidavimui, ozonas yra plačiai naudojamas geriamojo vandens, paviršių ir oro valymui. Vos susidaręs ozonas pradeda kenksmingų medžiagų šalinimo procesus. Nestabilus trečiasis atomas oksiduojasi su organinėmis ir neorganinėmis molekulėmis ir sunaikina arba pakeičia jos savybes. Visas šis procesas atliekamas vos per kelias sekundes. Ozonu valomi įvairūs paviršiai, netgi maisto paviršius. Tai atliekama todėl, kad gamybos vietose arba parduotuvės gali susidaryti mikrobiologinė tarša. Tai - Salmonelės, Liesterijos ir daugelis kitų virusų, pavojingų žmogui. Ozono generatoriai dažnai nudojami šių paviršių dezinfekcijai. Dėl šios priežasties jų paklausa yra didžiulė. Jais valomi ne vien paviršiai arba maistas, bet ir administracinės, gyvenamosios, sandėliavimo patalpos. Tokiu būdu vos akimirksniu apsisaugoma nuo mikrobų, virusų ir kitų kenksmingų mikroorganizmų.

dezinfekavimui-virusu.png

KENKSMINGŲ MEDŽIAGŲ VALYMAS

Pagrindinis oro ozonatoriaus privalumas - organinių ir neorganinių medžiagų pašalinimas. Kitaip tariant, kai dezinfekavimui naudojamas ozonatorius, pašalinami įvairūs mikroorganizmai, tačiau taip pat pašalinami žmogui kenksmingi cheminiai elementai. Atliekamas visapusis valymas. Nužudomi mikrobai, virusai, bakterijos, alergenai ir kiti ligas sukeliantys organizmai. Ozono generatorius - tai stipriausia priemonė paviršių dezinfekcijai. Šiuo įrenginiu panaikinami visi nemalonūs kvapai, kurie susidaro dėl gyvų mikroorganizmų bei tokių cheminių medžiagų, kaip geležis ar cinkas. Ozono generatoriumi išvalomas maistas, indai ir paviršiai nebeturi jokių sveikatai kenksmingų medžiagų. Daržovės, vaisiai, mėsos išsilaiko ilgiau, gali būti vartojami, nesibaiminant dėl organinių ir neorganinių medžiagų, esančių ant jų paviršiaus.

 dezinfekavimui-maisto.png dezinfekavimui-indu.png dezinfekavimui-mesos.png

NAUDINGIAUSIA PRIEMONĖ DEZINFEKAVIMUI

Vandens valymui taip pat dažnai naudojamas chloras. Tačiau ar toks sprendimas pagrįstas? Ozonatorius pranašesnis visose svarbiausiuose kriterijuose. Visų pirmiausia, jis veiksmingesnis, nes juo pašalinama daugiau organinių medžiagų, jis turi anti-mikrobinių savybių. Tokiu būdu apsisaugoma nuo kenksmingų mikroorganizmų, bakterijų ir virusų, kurie žmogui gali sukelti pavojingas ligas. Ozono generatorius taip pat pasižymi greitesniu veikimu. Nei chloras, nei kitos dezinfekavimui naudojamos priemonės negali pasiūlyti tokio veiksmingumo. Ozonatorius bakterijas nužudo 300 kartų greičiau, nei chloras. Taigi šis įrenginys paviršių išvalys ne tik nuo organinių ir neorganinių priemaišų, tačiau tai padarys greičiau nei kitos priemonės. Juo galima valyti maistą, indus, paviršius. Turėsite įrenginį, kuris bus panaudojamas plačiau, nei kitos dezinfekavimui pasitelkiamos priemonės.

Taip pat svarbu pabrėžti, kad tinkamai atliekamas toks valymas neturi neigiamo poveikio žmogaus sveikatai. Kitos dezinfekavimui naudojamos priemonės turi kenksmingų cheminių elementų ir toksinų. Ozonas - tai natūralus gamtos elementas, todėl valydamas vandenį nesudaro jokių papildomų problemų. Štai chloras - kenksminga valymo priemonė, sukelianti nemalonų kvapą. Ozonatorius tokių problemų nesiūlo, negana to, padeda jas išspręsti. Taigi šiuo įrenginiu valomas vanduo turi daugiau panaudojamo sričių ir teigiamą poveikį žmogaus organizmui. Jį galima naudoti maisto, indų, paviršių dezinfekavimui ir dėl nieko nesijaudinti. Kitos valymo priemonės to pasiūlyti negali, nes įprastai tai cheminės priemonės. Šiuo atveju neturėtų būti sunku pasirinkti, kokios priemonės dezinfekavimui Jums reikėtų. Ozonas yra veiksmingesnis, plačiau naudojamas, taip pat natūralus elementas.

DĖMESIO! Dėl saugaus naudojimosi pažiūrėkite naudojimosi instrukcijos skiltį.

TECHNINIAI DUOMENYS

 Pavadinimas Plotas  Ozono oro srautas Ozono produkcija  Laikmatis
 Ozone Air 80  80 m2  151 m3/h
5000 mg/val 120 min

NAUDOJIMOSI INSTRUKCIJA

 1. Uždarykite dezinfekuojamos patalpos duris ir langus;
 2. Įsitikinkite, kad vidinės durys (pvz.: tualeto arba spintos) yra atidarytos;
 3. Jeigu dezinfekuojama patalpa turi aušinimo sistemą, įjunkite ventiliatorių, kad cirkuliuotų oras;
 4. Iš dezinfekuojamos patalpos išveskite visus žmones ir gyvūnus;
 5. Ozono gaminimo lygis dažniausiai yra vidutinis arba aukštas, priklausomai nuo esančių kvapų ir procedūros laiko;
 6. Nustatykite laikmatį ir išeikite iš patalpos;
 7. Po procedūros grįžę į patalpą įsitikinkite, kad laikmatis išsijungė;
 8. Po procedūros 15-45 minutėms atidarykite visus lauko langus ir duris, kad patalpa tinkamai prasivėdintų.

Klauskite

Klauskite

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com